חשבתם פעם מה היה קורה אם הייתה לכם מכונת זמן והייתם יכולים לחזור אחורה ולהשקיע בכל ענקיות הטכנולוגיה כמו גוגל, אפל, אמזון או כל חברה אחרת שהגיע לשווי עצום ובתחילת הדרך הייתה במחירים זולים במיוחד? אם כן אתם צריכים להבין כי עליכם לא לפנטז על דברים לא אפשריים אלא לשאול את עצמכם מהי האפל הבאה או מהי גוגל הבאה. על רקע זה ברור מדוע רבים תוהים האם כדאי להשקיע ככעת בביטקוין והאם זו השקעה חכמה או שמא כדאי להיצמד להשקעות מסורתיות יותר? אם כן אתם צריכים להבין שאין כאן תשובה אחת ויחידה וזאת עקב העובדה כי אף אחד לא יודע מה צופן באמת העתיד לתחום המטבעות הדיגטליים. אתם צריכים להחליט אם אתם רוצים לקחת את הסיכון ולהשקיע במטבעות אלו או שמא עדיף דווקא להשקיע במקומות אחרים אשר יהיו יותר בטוחים בסופו של דבר אך אולי אם תשואה נמוכה יותר.

מהו הדבר החשוב ביותר בקניית ביטקוין?

שואלים את עצמכם מה זה ביטקוין? מה שברור הוא שבתחום הזה של ביטקוין יש הרבה מאוד רמאים ונוכלים המנסים לעשות קופה על האדם הפשוט. בגלל שזה תחום כל כך רווחי אבל גם כל כך פרוץ אפשר לראות כי יש הרבה מאוד אנשים אשר מנסים למכור ביטקוין מזויף או לגנוב ביטקוין מאנשים אשר קנו אותו. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אנו רוצים לקנות ביטקוין אנו צריכים לשים לב טוב טוב ממי אנחנו קונים אותו. ככל שנקנה את הביטקוין מאתר יותר אמין ויותר מקצועי כך נוכל להיות בטוחים כי לא עובדים עלינו וכי אנו עושים עסקה כשרה ללא בעיות או רמאויות וזהו דבר משמעותי ביותר.

מדוע כדאי לקנות את הביטקוין רק באתר ישראלי?

אם אתם רוצים לקנות את הביטקוין באתר אמין כדאי לכם לעשות זאת אך ורק באתר ישראלי כמו ביטס אוף גולד. ברגע שאתם מוצאים אתר ישראלי אתם יכולים להיות בטוחים כי הוא אמין והוא ברמה גבוהה וזאת עקב העובדה כי הישראלים כפופים לחוקי המדינה והם יודעים שאם הם יפרו אותם הם יעצרו וישפטו.