בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים וצרכנים רוכשים אופניים חשמליים משלל סיבות – קניות בסופר, משלוחים מקומיים, הגעה ממקום למקום ברחבי העיר, ושלל הסיבות נוספות. כיום, הקורקינטים החשמליים תפסו את ליבם של צרכנים רבים, אבל לפניהם האופניים החשמליים כיכבו במקום הראשון. הנה שלושת המותגים הכי חזקים שנמצאים בשוק.

1) אופנים חשמליים Green Bike

כל אבא או צעיר שהתעניין בעבר באופניים חשמליים נתקל ביצרן הזה. מדובר בדגם מאוד נמכר ופופולארי בישראל, שהגיע גם לאוזני הצרכנים החכמים. מדובר באופניים מצוינות שמספקות מסעות גם עד ל- 30 קילומטרים. בדגם Big Dog Extreme תוכלו למצוא שלל חידושים ומפרט שמכבד את עצמו: סוללה של 15 אמפר בכוח חשמלי של כ- 48v, מעצורי דיסקים קדמי ואחורי, בולם זעזועים, 6 הילוכים מובנים, ועוד המון מתנות.

2) אופניים חשמליים Big boy

ביג בוי (Big Boy) הוא מותג בינלאומי שנמכר באלפי ערים בעולם. בישראל, מרבית מהצרכנים מעדיפים את המותג המנצח הזה מכמה סיבות – מחזיק לאורך שנים, מכיל מפרט מעולה, מחיר מצוין לכל כיס. אופניים חשמליות מסוג Big Boy מעניקות נסיעה רציפה ללא הפתעות, בעלת סוללה של 15 אמפר עם מנוע חזק ומערכת חשמלית של 48v. בנוסף, האופניים מגיעות עם שלל הטבות – צג דיגיטלי איכותי, פנסים ללילה, צפצפה, בולם זעזועים, מגינים לנסיעה בשטחי בוץ, ועוד המון.

3) אופניים חשמליים Stark

מחפשים אופניים חשמליים? מותג Stark יעיל לשלל מצבים, והישראלים נשענים עליו בזכות הניסיון שלהם עם שלל הדגמים, ובזכות הבלאי. האופניים שמגיעות מהמותג המנצח הזה, מחזיקים לפחות 3 שנים ללא הפתעות או תקלות. דגם Z20O מכיל שלל יתרונות, תקבלו מפרט במחיר מצוין – שני דיסקים למעצורים, סוללה 10 אמפר 48v, צג אנלוגי, בולם זעזועים מתקדם, מגן בוץ קדמי ואחורי לעבודות שטח, ועוד. האופניים האידיאלים ביותר לאנשי הקניות השבועיים, האופניים מסוגלים להעמיס סחורה של 100 קילו בממוצע.

מחפשים אופניים חשמליים לשלל מטרות? לקניות? לנסיעות ארוכות? ואפילו לנסיעות קצרות ברחבי העיר? פנו עוד היום לחברתנו בכתובת הזו ותקבלו הצעה אטרקטיבית במיוחד. בכל שאלה אתם מוזמנים לצלצל – 054-814-9225.