רחצה היא עניין שבשגרה, אבל האם אתם באמת יכולים להדליק את הדוד רק כשאתם בבית ולהמתין עד שהמים יתחממו? ממש לא. כיום ניתן לרכוש טיימר לדוד עם אפליקציה, החיים שלכם ישתנו, כי כאן ניתנת לכם האפשרות לשלוט על הדוד מרחוק.

מהם היתרונות הבולטים של טיימר לדוד עם אפליקציה?

  1. ישנן חברות המייצרות מתג חכם לבתים בהם דוד חשמלי, כך תוכלו לשלוט על הדוד גם מרחוק, בכל עת ובכל זמן. שליטה באמצעות אפליקציה ויש להיות מחוברים ל WIFI. האפליקציה איננה עולה כסף. ניתן גם לכבות באופן אוטומטי את הדוד, כאשר קיים מצב חירום.
  2.  קיימת אפשרות לעדכן בזמן אמת את הפעילות של הדוד ואין זה משנה היכן אתם נמצאים, יש לכם את היכולת לשלוט עליו ומרחוק. קיים גם פיצ'ר באמצעותו ניתן לתכנן לו"ז לאורך כל השבוע או על בסיס יומי.
  3. יש עוד פיצ'ר מיוחד המיועד למנוע טעויות, כמו הדלקת הדוד פעמיים. טיימר לדוד תורם רבות לחיסכון באנרגיה, חשבון החשמל שלכם יהיה ההוכחה לכך. למעט זאת חיסכון באנרגיה הוא גם טוב לסביבה, ומכאן הערך המוסף של הטיימר באמצעותו שולטים על הדוד.
  4.  טיימר לדוד עם אפליקציה הוא כה חכם, כך שהוא גם מציג את זרם החשמל בכל עת נתונה. זהו זרם החשמל שעובר בדוד, ואפשר גם לשלוט על הוצאות חשמל הקשורות לדוד עצמו.
  5.  התקנת טיימר לדוד הינה פשוטה, העיצוב הוא מודרני ועכשווי, המתג מתאים לכל שקע, גם חדש וגם ישן, ניתן להעביר אותו למקום אחר, למשל כשעוברים דירה.

ויש עוד הרבה מאוד יתרונות נוספים. אין ספק שסוויצ’ר טיימר לדוד זהו המוצר שאתם צריכים כרגע, כזה שמקל על החיים.