זה לא משנה מי חוגג יום הולדת: בן הזוג, החברה הטובה ביותר או אפילו האחות הקטנה, כי ארגון מסיבת הפתעה הוא תהליך מהנה כשבסופו מחכה מסיבה ייחודית ומפתיעה. אבל כיצד מארגנים מסיבת הפתעה? מאיפה מתחילים ואיך צולחים את התהליך? אספנו בעבורכם את כל המידע החיוני! שנתחיל?

תכנון לוגיסטי

לפני שתפתחו קבוצת וואטס-אפ ותזמינו חברים ומשפחה למסיבה, חשוב לתכנן את האירוע מבעוד מועד ולחשוב על כל הציוד הלוגיסטי שתצטרכו כדי להפיק את האירוע, כשבין היתר כדאי לכלול ברשימה: מקומות ישיבה, שולחנות מתקפלים, השכרת מקרן, הגברה, כלים חד פעמיים, מפות חג פעמיות, כוסות, מגשים וכו'. רק כך תוכלו לארגן את המסיבה באופן מסודר, ולדאוג לכל הפרטים הנחוצים.

לאחר שערכתם רשימת ציוד, זה הזמן לדאוג לרשימת מוזמנים. חשבו על כל האנשים שבעל השמחה ירצה לחגוג עמם את יום הולדתו, אספו את מספרי הטלפון שלהם ופתחו קבוצת וואטס-אפ, בה תוכלו לדבר על המסיבה ולקבוע עם כולם. שימו לב שלא כדאי להשתמש בשמות כמו "מסיבת ההפתעה של תומר" אלא בשמות שלא יעוררו חשד.

עיצוב החלל

בחרתם תאריך ומקום והודעתם לכל האורחים מתי עליהם להגיע. מה עכשיו? ובכן, חשוב לתכנן את עיצוב החלל ולרכוש קישוטים מבעוד מועד. ישנם אנשים שמארגנים מסיבות קונספט שונות, כך שעיצוב המתחם נעשה בהתאם לקונספט. בין הקונספטים המובילים אפשר למצוא את "יום הולדת הישרדות", מסיבת פול-מון, מסיבת הוואי ועוד. למעשה מסיבת קונספט תאפשר לכם לערוך את כל החגיגה בהתאם לקונספט מסוים – מה שגורם למסיבה להיות מיוחדת יותר.

באתרים כמו עלי אקספרס ואיביי תוכלו להזמין את הקישוטים במחירים זולים במיוחד, כל עוד תבצעו את הזמנת הפריטים מספיק זמן לפני המסיבה.

אוכל ושתיה

אין מסיבה בלי עוגה? זה נכון, אבל גם אין מסיבה בלי אוכל ושתייה ולכן חשוב שתדאגו לנושא המזון מראש. יש מסיבות שבהם יוגשו רק חטיפים, יש מסיבות שהמזון העיקרי בהן יהיה סנדוויצ'ים ויש מסיבות עם בופה עשיר במאכלים – לא משנה מה תבחרו, העיקר שתיערכו לכך בהתאם. אם מדובר במסיבה של בגירים, הרי שיש לדאוג גם לשתייה אלכוהולית כמו גם לשתייה קלה – קחו זאת בחשבון.

הפתעות מיוחדות

מסיבת הפתעה מוצלחת היא לא רק מסיבה שבה כולם יוצאים מהמחבוא ומפתיעים את בעל השמחה, אלא מסיבה שטומנת בחובה הפתעות קטנות לכל אורך האירוע. שכרו מקרן על מנת להקרין סרטון וידאו עם ברכות לחוגג יום ההולדת. תוכלו לערוך את הסרטון מבעוד מועד ולאסוף ברכות מצולמות מכל האורחים שעתידים להגיע (השתמשו בקבוצת הוואטס-אפ שהקמתם לטובת המסיבה). ומה עוד? אלבום ברכות! בחנויות היצירה ניתן לקנות אלבומי נייר מוכנים, כשכל מה שצריך זה רק לעצב אותם ולהוסיף ברכות מכל הלב.

 

מסיבת הפתעה תדרוש מכם תכנון מוקדם, ולכן כדאי לגשת למשימה יחד עם אדם נוסף שיסייע לכם בתכנון האירוע. בחרו קונספט, ערכו רשימת ציוד לוגיסטי, רכשו קישוטים והכינו הפתעות קטנות לבעל השמחה – זו הולכת להיות מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת!