חתול היא חיה נעימה בעלת פרווה רכה, האוהבת לגרגר במיוחד, וכן ניתן להיקשר לגור חתולים מתוק, בעל עיני תכלת ולגדל אותו עד היותו חתול בוגר. גור חתולים הוא כמו ילד והוא גדל כמו תינוק עד לילד  בשבע שנותיו, ולכן הוא צריך אוכל מיוחד וייחודי, שמתאים לגורים, על מנת לקבל את כל אבות המזון האיכותיים ביותר.

במאמר זה נדבר על מתי תדעו, שהגיע הזמן להחליף את מזון החתולים שלכם? 

מתי יודעים שיש להחליף את מזון החתולים?

הגור שלכם צריך מזון מיוחד המלא ברכיבים טבעיים, ומאוזנים לגדילה. הארוחות שלו הן קטנות כי הפה והשיניים שלו קטנים, ולכן יש לחלק את האוכל ל4 ארוחות ביום. 

מעבר למזון בוגרים

בגיל שישה חודשים החתול יראה כמו חתול בוגר, אך הוא עדיין זקוק למזון שמתאים לחתול  גורים ניתן לראות במשך הזמן  שהוא אוכל כמויות גדולות יותר, ובתכיפות פחות גבוהה. 

מתי צריך להחליף לו אוכל? 

כאשר החתול שלכם בסביבות גיל 12 חודשים, יש צורך להעביר אותו למזון בוגרים תוך כדי שמערבבים אותו ביחד עם מזון הגורים. אם החלטתם להחליף את מזון החתול שלכם, יש לשים לב שצריך לבצע זאת באופן הדרגתי, ויש להחליף את המזון לאט כאשר מקפידים לערבב בין המזון הישן לחדש, ויש להפחית היטב את המזון הישן והחדש. 

כמו כן, חשוב מאד להבין כי בחירת המזון לחתולים בוגרים, צריכה להיות בחירה נבונה, המתאימה לחתול שלכם, שכן שימוש במזון לגורים לחתול בוגר, שהוא יותר עשיר, עלול לגרום להשמנת החתול הבוגר ולבעיות כתוצאה מכך ולכן יש צורך להחליף את המזון לחתול ולהתאים אותו לצרכים של החתול שלכם חשוב למצוא חנות שיש לה מגוון רחב של סוגי אוכל שונים.  למידע נוסף היכנסו לאתר כיף לחיות