אנשים ומפגשים, אירועים ושמחות – כולם שומרים עלינו חיוניים ומאושרים. כשמארגנים אירוע קטן או גדול עושים זאת במטרה לקבץ יחדיו מספר אנשים על מנת שכולם ישתתפו בשמחה, במטרה כלשהי, באירוע קהילתי, בחגיגה ואפילו בכנס או בפגישה גדולה.

השכרת בידורית מספקת למארגני האירוע למפיקים או לאומנים שיגעו לבדר את המוזמנים, סאונד וצליל מוגבר ובכך ניהול המפגש בצורה טובה ואיכותית.

השכרת בידורית תסדר לכם את האירוע לפחות מבחינה ווקאלית והיא מעולה להרצאות, הופעות, הפגנות, נאומים, שמחות ולכל אירוע בו תרצו להעביר מסרים ולהשמיע את קולכם. בידורית מספקת מיקרופון ורמקול ניידים שאפשר לרתום או לאחוז כמו גם לשאת על הכתף ובכך מאפשרת להגביר ולשדר הלאה אל המרחב כל סאונד, החל מהקול שלכם עד למוזיקה.

 

סוגים שונים של בידוריות שניתן לשכור לכל תקופה:

אצלנו בקורל השכרת ציוד לאירועים תמצאו:

חגורת בידורית שמתאימה עד ל 15 איש עם מגבר וראש מדונה. החגורה עובדת באמצעות מצבר עד ל 8 שעות. לחגורה תופסן למכנסיים ואפקט אכו.

בידורית לנשיאה על הכתף ל 14 שעות במצה המתנה עם סוללה חזקה. לבידורית כזאת יש אופציה למיקרופון ידני ומיקרופון ראש מדונה עם חגורת נשיאה על הכתף וידית.

בידורית קריוקי עד 10 איש, 500 וואט עם מצבר.

בידורית קריוקי עד 20 איש, 800 וואט, 15 אינץ' עם מצבר.

מגוון רחב של ציוד הגברה ובידוריות.

 

מתי כדאי לשכור בידורית?

בידוריות מתאימות להרצאות, ערבי קריוקי, חדרי ישיבות, הן מתאימות עבור מפעילי ימי הולדת, מורי בית בתי ספר, עבור מסיבות בשטח פתוח, כמו גם לקוסמים, להטוטנים וכו'.

את כלל הציוד אפשר למצוא באתר שלנו, ובד בבד לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע לגבי התאמת הבידורית הנכונה ביותר לצרכים שלכם.