כיטם יש לא מעט אטרקציות למופעי רחוב מרשימים במיוחד אשר גורמים לעוברי אורח רבים לעצור נדהמים ומורשמים למראה עיניהם. בתקופת פרות נגיף הקורונה אשר סגר חלק נאבד מאולמות התרבות השונים בכל רחבי הארץ, מופעי הרחוב הפכו שכיחים במיוחד. אנשים רבים אשר כלל לא הכירו את מופעי הרחוב השונים טרם תקופת הקורונה, מוצאים את עצמם עומדים מורשמים אל מול מופעי רחוב שונים ומעניינים. במידה וגם אתם לא הכרתם את מופעי הרחוב השונים טרם תקופת הקורונה, חשוב שתכירו חלק מהמופעים המרשימים ביותר. 

 

מגוון מופעי רחוב עוצרי נשימה 

 

בין המופעים המוצלחים ביותר ניתן למנות הצגות רחוב הכוללות שחקנים מקצועיים לתחום זה, לוליינים מקצועיים שידעו לעשות מופעי לוליינות עוצרי נשימה וכמובן פסלים חיים כאטרקציה מרשימה לכל אירועי הרחוב. פסלים חיים הם בעצם בני אדם צבועים ומחופשים בצורה כזו שברגע הראשון שתראו אותן תהיו בטוחים שהם פסלים של ממש. הם עומדים ללא תזוזה באופן מקצועי עד שבעת תזוזתם הראשונה, העוברים והשבים לא מצליחים להבין כיצד הפסל העומד מולם הצליח לזוז. אטרקציה זו מושכת את תשומת הלב של כלל הנוכחים באיזור ומהווה חלק בלתי נפרד מאירועי שטח מרשימים ומהנים במיוחד. 

 

פסלים חיים כאטרקציה לכל אירועי הרחוב השונים

 

דווקא בתקופת פרוץ נגיף הקורונה, כאשר אולמות מופעי התרבות אינם בשיאם בלשון המעטה, אנשים רבים בוחרים להמשיך ליהנות ממופעי התרבות גם ברחוב. מופעי הרחוב אצל איתמר שחקנים יכולים להתמקם בכל מקום שתרצו באופן מקצועי כאילו התאמנו שנים ארוכות בדיוק על המקום בו הם מציגים. חלק מהכשרתם המקצועית של כל עובדי השטח היא להתאים את עצמם בצורה מלאה לכל תנאי השטח בקלות ובמהירות. בסיוע של אנשי מקצוע ופסלים חיים, כלל הנוכחים יצליחו ליהנות מצריכת תרבות בשיאה בכל מקום שתרצו.