במשך שנים היה נהוג לחשוב שרק נשים אוהבות תכשיטים. זה כמובן לא נכון. יש לא מעט גברים שאוהבים לענוד תכשיטים, והיום יותר מתמיד. 

אנחנו יכולים לראות חנויות תכשיטים אשר מציעות קטלוגים נרחבים לגברים, אנחנו יכולים למצוא מעצבים ומעצבות שמספקים קטלוגים נרחבים עבור גברים, וכן אפשר למצוא אתרי אינטרנט שמתמחים בעיצוב, שיווק ומכירה של תכשיטים לגברים. מדי שנה עולים קמפיינים שונים לצורך שיווק תכשיטים לגבר. יש כמובן גם מי שקונה, בין אם מדובר בגברים עצמם ובין אם מדובר בבנות ובני זוג, בני משפחה וחברים. 

כשאנחנו מדברים על תכשיטים לגברים, זה לא שונה במבנה שלהם מתכשיטים לנשים, השאלה היא כמובן הסגנון, העיצוב וכן החומרים מהם עשויים התכשיטים השונים. באופן טבעי, גברים בוחרים עיצובים שונים וגם החומרים הם אחרים לא פעם, בין אם הם פחות עדינים, ובין אם מבטאים משהו שונה מהתכשיטים שנשים בוחרות לרכוש ולענוד. 

בדומה לתכשיטים של נשים, גם אצל גברים אפשר למצוא טרנדים שונים ומגוונים, אלה נבדלים אחד מהשני במגוון רחב של נקודות ייחודיות. 

אילו תכשיטים נכון לקנות לגברים

שני תכשיטים שגברים מאוד אוהבים הם עגילים ושרשראות לצוואר של הרן אנד דאמן. מבחינת עגילים אפשר למצוא דוגמאות שונות, כאשר הדוגמא הבולטת הם עגילים עם יהלומים. מדובר על עגילים קטנים, צמודים לאוזן שבתוכם יש יהלום אחד או יותר. 

מבחינת שרשראות, הרי שאלה יכולים להיות מזהב או כסף, עם או בלי תליונים, בין אם מדובר בתליון בעל אלמנט ומסר אישי או בעל אלמנט ומסר אחר. הרבה מאוד בוחרים מסר דתי או לאומי. 

ישנם גם לא מעט גברים שבוחרים תכשיטים בדמות צמידים לידיים או תכשיטים אחרים שיכולים להתאים לסגנון שלהם ולסגנון הלבוש שלהם.