חדרים טרנדיים לתינוקות בשנת 2021

בשנים האחרונות ובמיוחד מתחילת משבר הקורונה, עיצוב חללים בבית הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. כשמגיע תינוק חדש הביתה, זוהי הזדמנות פז עבורנו לבטא את כל יכולות העיצוב המופלאות שרכשנו כל הזמן האחרון. כעת, נצטרך להתייחס לטעם שלנו בכל הנוגע לעיצוב וגם לקחת בחשבון את מה שאהבנו מתוך הטרנדים החמים ביותר לעיצוב חדרי תינוקות.
בואו נראה אילו חדרים טרנדיים לתינוקות בשנת 2021.

החדרים החמים ביותר לתינוקות


כפי שאנו כבר יודעים, טרנדים נחשבים בדרך כלל לאופנה חולפת. אבל יש לנו תחושה שחלק מחדרי התינוקות המעוצבים שנציג פה, הולכים להישאר להרבה מאוד זמן.

  • חדר סטרייפ – סגנון עיצוב זה יציע לנו רהיטים הבנויים מ- MDF איכותי. זהו עיצוב המשרה אוירה נקייה ומאורגנת. הפריטים בחדר סטרייפ קיימים בצבעים לבן ואפור בהיר.  
  • חדר הוואנה – בעיצוב זה, הרהיטים הם בעלי גוף MDF איכותי בשילוב רגלי מתכת. הפריטים בחדר מגיעים בצבעי לבן או אפור כהה בשילוב עץ. זהו סגנון המשדר לנו תחושה יותר חדשנים ומתוחכמת. 
  • חדר FLOW – זהו חדר אשר כל הרהיטים בו עשויים עץ בוק טבעי, מה שמשרה באופן אוטומטי על החדר תחושה יותר טבעית ונינוחה. הצבעים השולטים יהיו לבן או קליי, מה שנותן לנו תחושה נקייה ומאורגנת. משהו שבהחלט יוכל לסייע עם בלגן המשחקים שיהיה ברחבה המרכזית. 
  • חדר אינדיגו – בחדר זה הרהיטים ישלבו רגלי עץ בוק טבעי וגוף MDF באיכות מעולה. זהו חדר יותר שיקי, בעל ניגודי צבעים חדים יותר. יש הרבה מאוד עניין לעיניים והנוכחות העיצובית מורגשת. את הרהיטים תוכלו לרכוש בצבעים לבן או אפור כהה.

 

בבייבי לי ישנם הרבה מאוד סגנונות חדרים ועיצובים שונים בתכלית, פה תוכלו לגמרי ללכת על האופציות שיתאימו לטעמכם האישי ולאופי הבית.

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים