איך תוכל לדעת שעבודת התרגום שהזמנת אכן מקצועית?

כאשר פונים אל מתרגם לא תמיד אפשר להיות בטוחים מראש שהוא אכן יבצע את המשימה כנדרש. כי מניין לכם לדעת כי הוא אכן יודע את המלאכה? איך ניתן לוודא כי פעולת התרגום תיעשה כיאות? קבלו במאמר הזה עצות וטיפים שיעזרו לכם להיות בטוחים שאתם מזמינים עבודת תרגום טכני מקצועית.

עצות שיעזרו לכם לוודא כי אתם מתנהלים מול מתרגם מקצועי

  • חשוב לברר כי אכן פניתם אל חברה מקצועית אשר מתנהלת כנדרש. שהיא לוקחת אחריות על משימות התרגום שמתבצעות על ידה, וחותרת לספק ללקוחות מענה מקצועי ומושלם כנדרש.
  • כדאי לקבל המלצה ממכר שלכם אשר ביצע עבודת תרגום על ידי החברה. מכר או ידיד שיספר לכם כי הוא קיבל מענה מקצועי שענה על הצורך, יאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם אכן פניתם אל החברה הנכונה.
  • כאשר הנכם מבררים על חברה אתם יכולים לקבל פרטים ומידע אשר ישפכו אור על התנהלות החברה. לדוגמה, שמות של לקוחות אשר מקבלים שירות אצל החברה. אין מדובר על שמות של אנשים פרטיים, אלא על שמות של חברות וותיקות ואמינות אשר מצאו לנכון לבחור בחברה המדוברת לשם קבלת שירותי תרגום.
  • נכון שאתם לא מתמצאים בשפות, ואין לכם ידע בשפה המדוברת, אבל כדי לוודא כי התרגום מתבצע כנדרש, כמו תרגום רוסית, עליכם לשמוע כי החברה מעבירה את המשימה אל מי שהשפה הנדרשת היא עבורו מוכרת היטב.

המקצועיות חשובה, אך לא רק

אכן, המקצועיות של התרגום חשובה ביותר. רק אם התרגום מתבצע באופן מקצועי המסמך המתורגם יוכל למלא את תפקידו ולאפשר לכם לעשות בו את השימוש הנדרש. אך מלבד למקצועיות חשוב לכם לשים דגש גם על האמינות של החברה. כיוון שחשוב לכם להיות בטוחים שאם החברה מקבלת את משימת התרגום היא יודעת את אשר לפניה, יש לה מתרגם מומחה שביכולתו לבצע את התרגום. בנוסף כדאי להתייחס לפן של היעילות. חברה יעילה מקבלת את המשימה ומעבירה אותה מיד לביצוע. לאחר זמן לא רב תקבלו לידיכם את המסמך המתורגם.

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים