המאמר באדיבות חברת שרפים

אבזור נכון של החניון מבטיח שימוש יעיל שתואם את הצרכים שלכם ואת התנאים בשטח. עם הפתרונות הנכונים תמנעו כניסת זרים אל החניון, תגבילו את מהירות הנסיעה ותהפכו את החניון לבטיחותי, נגיש ונוח. פתרונות לחניון מתאימים לשימוש לפי צורך במגרשי חנייה של מוסדות, מפעלים, מתחמי נופש, בנייני יוקרה וגם בתים פרטיים. על פי דרישה שלכם ניתן להתקין פסי האטה, מחסום דוקרנים ומעצורי חנייה. 

איך אפשר למנוע כניסת זרים אל החניון הפרטי שלי?

ישנם לא מעט אנשים חצופים שלא מהססים לפלוש אל חניונים פרטיים ולהחנות את הרכב שלהם בחנייה הפרטית שלכם. הבשורה הטובה היא שאתם רשאים לאבזר נכון את החניון בצורה שלא תאפשר שימוש בחנייה ללא ידיעתכם. התקנה של מעצור גלגל או פסי האטה תסב את תשומת ליבו של הנהג לכך שהוא נכנס אל מתחם חנייה פרטי. במקרים בהם מעצור הגלגל אינו פותר את הבעיה אפשר להתקין מחסום שומר חנייה. התקנה של עמוד שומר חנייה מומלצת גם למניעת מצב בו רכבים חונים חוסמים את  פתח היציאה מהחניון. 

מה כדאי להתקין בכל חניון?

התייעצות עם אנשי מקצוע היא המפתח לניצול נכון של התקציב. הסבירו לאנשי המקצוע את הבעיה, את התנאים בשטח, את המגבלות ואת ההעדפות שלכם. מיד תקבלו בהתאם המלצה על פתרונות לחניון שלכם. האבזור הנכון מאפשר סימון מקומות חנייה, הכוונה של התנועה, הגבלת תנועת רכבים אל אזורים מסוימים, חנייה רק לרכבים מורשים. הפתרונות הנכונים יאפשרו לכם לנהל נכון את החניון שלכם ולהפיק ממנו תועלת מקסימלית. חניון הוא נכס עם פוטנציאל רווח לכל דבר. 

התקנת מחסום דוקרנים

הגבלת כניסת זרים אל חניון פרטי לגיטימית לחלוטין. הצבת מחסום דוקרנים תמנע כניסה של רכבים לא מורשים אל החניון או אל אזורים מסוימים. מחסום הדוקרנים מיועד גם למניעת יציאה מחניונים פרטיים ללא תשלום. שימו לב, יחד עם מחסום דוקרנים כדאי להציב גם שילוט אזהרה תואם. קיימים היום פתרונות להגבלת כניסת רכבים אל אזורים מסוימים ללא גרימת נזק בלתי הפיך לצמיגים. יחד עם זאת, מחסומי הדוקרנים נחשבים לפתרון עם אפקט הרתעה.