לשים את הנקיון במרכז.

בין אם אתם גרים באיזור המרכז אך גם אם לא סביר להניח שכולם מסכימים על כך שברגע שסביבת העבודה או השהייה שלנו נקייה, מסודרת, מריחה טוב, נעימה ומזמינה זה לגמרי ישפיע בצורה חיובית גם עלינו ואף על מצב הרוח והפרודקטיביות שלנו ולכן כל כך חשוב לשמור על הנקיון והסדר.

חברות שירותי נקיון במרכז.

בכל איזור המרכז קיימות חברות רבות ומגוונות של שירותי נקיון משרדים, חדרים ובתים במגוון רחב ושונה מהבחינת מה כולל השירות הנקיון בפועל ומבחינת הצעות מחיר אך המשותף לכולן הוא שכלל חברות הנקיון ישמחו לעמוד לשירותכם. 

 

הזמינו עכשיו חברת ניקיון במרכז >>>

כמה זה עולה לי?

המחיר משתנה לפי פרמטרים שונים למשל גודל או סוג העבודה ועוד ולכן יש לבצע בידקה של מה אנו צריכים בכלל מחברת הנקיון לפני שנפנה לאחת. במאמר הבא הבאנו עבורכם את טווח המחירים עבור כמה חדרים שונים.

נקיון דירת 3 חדרים במרכז נע בטווח מחירים של בין 800-1200 שקלים. יש לציין כי לא מדובר על דירות שעברו עבודות צבע או שיפוץ שגרם ללכלוך יתר בדירה ולא כולל לרוב את תכולת הדירה וחפצים כגון ארון, מקרר וכו'. 

נקיון דירת 3 חדרים כלולל תכולה וכולל תריסים טווח המחירים יהיה 1000-1600 שקלים.

נקיון דירת 4 חדרים במרכז בצורה הבסיסית ביותר יעלה 1000-1900 שקלים באם נרצה להוסיף גם פוליש, וקס או שירותי נקיון נוספים המחיר יהיה בין 1600-2200 שקלים עבור נקיון הדירה.

נקיון בית בעל 5 חדרים במרכז יעלה 1200-2400 לרוב המחיר לא כולל תכולה, תריסים וחלנות.

נקיון דירת 5 חדרים במרכז כולל תכולה, תריסים, חלונות, פוליש ופינוקים נוספים יגיע כבר לטווח מחירים אשר מתחיל מ 1300 ועלול להגיע גם ל – 2550. 

לפרטים נוספים על ניקיון משרדים במרכז >>>