מדוע עיצוב הוא כל כך חשוב? מדוע אנחנו רואים כל כך הרבה מאמרים בנושא זה ומדוע כיום אף אדם לא מוכן לוותר על החלק של עיצוב בבית שלו? אם כן אתם צריכים להבין כי לעיצוב הבית יש קשר עצום אל היום יום שלנו ויש לו השפעה אדירה על החיים שלנו. בית לא מעוצב הוא בית שלא יהיה נעים לחיות בו וזה כמובן בעיה חמורה ביותר שאי אפשר להתעלם ממנה. לעומת זאת בית המעוצב ברמה גבוהה הוא בית אשר יהיה לנו הרבה יותר נעים לחיות בו וזה משפיע באופן ישיר על המצב רוח שלנו. על רקע זה יש לציין כי עיצוב הבית תלוי בפרמטרים רבים, אך נראה כי הפרמטר החשוב ביותר שאנו צריכים לתת עליו את הדעת אלו הם הרהיטים בבית שלנו. הרהיטים הם כל כך קרייטים לעיצוב הבית שלנו וזהו משהו שאנו חייבים לזכור.

האם לפנות אל נגר או לקנות רהיטים מוכנים?

אם כן עולה השאלה כיצד נבטיח כי הרהיטים בבית שלנו יהיו הטובים ביותר כמו רעיון קופסאות לוק אנד לוק ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על כיסא, שולחן או ארון? בעבר אנשים היו הולכים לנגר בשביל להכין את הרהיטים המושלמים לבית שלהם, אך כיום ברור כי זהו לא פתרון מיטבי ועל כך אתם צריכים לחשוב. העניין הוא שהעלות של נגר היא הרבה יותר גבוהה מאשר העלות של קניית רהיט מוכן ולא רק זאת אלא שפעמים רבות הרהיטים של הנגר הם ממש לא הרבה יותר איכותיים מאשר רהיטים מוכנים. לכן הכל מצביע על כך כי הרבה יותר חכם לקנות רהיטים מוכנים ועל כך אין עוררין.

מדוע לא כדאי לקנות רהיטים באתרים מסין?

אתם צריכים להבין כי גם רהיטים מוכנים צריך לדעת איפה לקנות ועל רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הרבה יותר חכם יהיה לקנות רהיטים באתרים ישראלים ולא באתרים סיניים. אתם צריכים להבין כי אולי הרהיטים באתרים מסין הם יותר זולים אך גם האיכות שלהם היא הרבה פחות טובה וזה אומר כי מהר מאוד הרהיט ייהרס ולא יהיה שמיש יותר.