למרות הפריחה הגדולה שיש בשוק של הטאבלטים למיניהם, עדיין לרובנו יש גם מחשבים ניידים. הצורך במחשב נייד לא נעלם, שכן מחשב נייד עונה על צרכים אשר לא ניתן לקבל להם תשובה כאשר משתמשים בטאבלט או iPad. בדרך כלל מחשבים ניידים, מבוססים על מערכת הפעלה של windows או של אפל וקיים מגוון רחב מאוד של סוגי מחשבים ניידים בטווח רחב מאוד של מחירים.

 

‏המחשב הנייד, מהווה עבורנו כלי עבודה יום יומי והיינו קריטי לרוב הפעולות שאנחנו נדרשים להם בעבודה. כמו כן המחשב הנייד הוא אחד המכשירים היקרים, אשר אנחנו מחזיקים ברשותנו. כל זה אומר שהפגיעה במחשב הנייד, משמעותה היא גם הפסד של ימי עבודה וגם כמובן של כסף עבור רכישת מחשב חדש ולכן נרצה לשמור על המחשב הנייד ככל שרק ניתן.

 

מחפשים מתנות לגבר? בקרו בחנות המתנות תן גיפט>>>

 

בחירת תיק למחשב נייד

כאשר אנחנו כחלק מעבודתנו יוצאים מחוץ למשרד ולבית, התיק למחשב הינו דבר קריטי על מנת לשמור על המחשב שלם ולא פגיע. גם לתיקים למחשבים ניידים יש מגוון רחב מאוד, טווח רחב מאוד של מחירים ותכונות.

 

תיק למחשב נייד – שיקולים 

 

בבואנו לבחור תיק למחשב נייד עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים כמו גודל המחשב, עד כמה הסביבה בה אנו פועלים הנה אגרסיבית, כמות וסוג האביזרים והחפצים שנרצה לכלול בתיק, הגנה מפני מים בגשם וכמובן העיצוב.

 

בנוסף יש לשים לב גם לאופן בו מחזיקים ונושאים את התיק ולוודא התאמה לאופן שבו נוח לנו לעשות בו שימוש. בין היתר במקרים מסוימים נרצה גם לוודא שנוכל לשאת את התיק על הכתף או על הגב או כתיק יד לכל דבר אשר ניתן לקשור למשל גם לעגלת תינוקות.