ארוחת בשרים משפחתית או בזמן אירוח חברים נפוצה מאוד בישראל' ולכן גריל גז המכונה גם "מנגל גז" הוא פריט חובה בבתים רבים. מקובל להניח אותו בגינה אבל ניתן בהחלט להשתמש בו גם במרפסת הבית, בהנחה שאינה צפופה מדי ויש בה מקום וחיבורים לחשמל. הגריל יאפשר לכם לארח וליהנות מארוחת בשרים ולפני שבוחרים אותו מתוך מגוון הגרילים בשוק – כדאי לקרוא חומר מקצועי ולהבין מהם המרכיבים העיקריים שלו, מהו הגודל המועדף בהתאם לצרכים שלכם ואיך שומרים על תחזוקה נאותה, כדי למנוע מהמכשיר להתבלות במהירות ולצאת מכלל שימוש. כמו במקרים אחרים, כדאי מאוד לרכוש גריל גז באתר ToolMan כלומר רק מחברות ידועות ומספקים אמינים עם תעודות אחריות, ולא ממי שמבטיח לכם מחירים זולים במיוחד ולא מספיק מידע אמין ומקצועי על המוצר.

בחירת גודל הגריל תהיה בהתאם לגודל המרפסת או הגינה ולמספר האורחים הצפוי. בבחירת המבערים עלינו לדרוש חומר איכותי בלבד ולהיזהר מממבערים יצוקים וממבערי פח אשר מחלידים במהירות ומקתרים את חיי המכשיר. מבעירי נירוסטה נחשבים לעונמת זאת לאמינים ומאריכי חיים. אלמנט נוסף שיש להביא בחשבון הוא דרך פיזור החום של הגריל, מאחר שהצלחת החימום תלויה בפיזור אחיד של החום כדי למנוע מצב שבו נתח בצד אחד יהיה מוכן לאכילה עוד לפני הנתח השני. עלינו לבקש מהמשווקים הסבר איך נקבל פיזור אחיד והאם זה אפשרי בגריל שלנו.

בדיקות איכות נוספות הכרחיות לגבי האמבטיה והרשתות. האמבטיה היא למעשה הגוף בו מתחמם הבשר והרשתות מכסות אותה. אנו נחפש בלינק הזה אמבטיות ורשתות אשר מחזיקות מעמד לאורך זמן ואינן מבלות בקלות כתוצאה מהחימום הרב. נירוסטה נחשבת לחומר עמיד שגם קל לניקוי וזהו שיקול נוסף שיש להביא בחשבון. כתוצאה מהצלייה מתטברים שומנים על הגריל ויש לברר האם הניקוי קל ופשוט ואפשר להחליף קעריות חד פעמיות. אלמנט חשוב נוסף שיש להביא בחשבון הוא מרחק המבערים מרשתות הצלייה מאחר שאנו חייבים להיזהר מבשר שרוף. מרחק קצר מדי עלול להוריד את ההשקעה שלנו לטמיון ויש לזכור זאת היטב.