טרמפולינה מלבנית היא בדיוק כמו זו העגולה, אך יש לה את היתרונות שלה. היא בטוחה יותר, מאכלסת יותר והקפיצה בה היא הרבה יותר גבוהה. הנה עוד כמה דברים חשובים שכדאי לכם לדעת על טרמפולינה מלבנית.

טרמפולינה מלבנית

אז מה אתם צריכים לדעת על טרמפולינה מלבנית? ובכן, הנה כמה דברים חשובים שכדאי לכם להחכים לגבי טרמפולינה ביתית מלבנית. ראשית, היא נוחה יותר ומאפשרת לילדים רבים יותר לקפוץ עליה, כאשר לכל ילד יש את האזור שלו.

היא בטוחה יותר שכן היא מגודרת והרבה יותר בטוחה. היא מונעת נפילות על ידי מתחם רשתי חזק ביותר, כזה שמותיר את הילדים המשחקים בה בטוחים ומוגנים ב- 100 אחוז.

פעילות רציפה ובריאות לכל המשפחה

קניית טרמפולינה, היא דרך מצוינת לשמור על משפחה פעילה ולספק לה שעות בילוי אינסופיות. הדבר הגדול בטרמפולינות, הוא שאתם אף פעם לא באמת צונחים מהן. אתם יכולים ליהנות מקפיצות בכל שלבי החיים – והם יכולים לשמש אפילו עבור תוכניות אימונים.

אז אם חשקה נפשכם בקניית טרמפולינה לבית, אנחנו ממליצים לכם לקנות רק אצל המומחים ביותר מאתר ציוד ספורט Run2Gain כדי שתצאו עם מה שאתם רוצים.

לא פשוט לקנות טרמפולינה

אין זה פלא שבכל שנה, אנשים בעולם קונים טרמפולינה לחצר האחורית שלהם. רכישת טרמפולינה נראית כאילו זה צריך להיות תהליך מרגש וקל – נכון? ובכן, זה לא כל כך פשוט. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת טרמפולינה.

ראשית, ישנן צורות שונות של טרמפולינות שיש לקחת בחשבון, גדלים שונים ותכונות בטיחות רבות שעליכם לזכור. רבות מהטרמפולינות של היום, נועדו גם להוסיף לעיצוב החצר האחורית שלכם , מה שאומר שיש תכונות וסגנונות שונים לבחירה.