ישנם אירועים רבים במהלך החיים שבהם נרצה להדפיס על חולצות. סוף קורס בצבא הינו אחד הרגעים הידועים לנושא וכמו כן רבים מדפיסים על חולצות בעבור עובדיהם, בעבור אורחי החתונה, טיולים ועוד. בכל אחד מהמקרים שצוינו ועוד, מומלץ לבחור בחולצות איכותיות להדפסה כמו הדפסה על חולצות דרייפיט מסיבות שחלקן ברורות, חולצה מבד איכותי תחזיק מעמד ליותר זמן וכמו כן תהיה נעימה יותר ללבישה בעבור העובדים, החברים או האורחים.

חולצות לאירועים מיוחדים

כאשר קבוצת חיילים מעוניינת להדפיס על חולצות לצורך סוף קורס לדוגמא, לא פעם הם יהיו מעוניינים ללבוש את החולצה גם בביתם ובמקרים רבים מעבירים חיילים את החולצות מהצבא שלהם לאחיהם הקטנים. אמנם רבים נוהגים לחתוך חלקים מהחולצות כבר ברגע שקיבלו אותן אך בין אם מדובר בחולצה שנשארה מהצופים, מהצבא או מחתונה של חברים, מדובר במזכרת שיכולה ללוות את מקבליה לאורך שנים רבות ואף לשמש ברגעים מיוחדים. במידה ומדובר בחולצה מהצבא, אם מצוינת השנה של הקורס כאשר החיילים יחזרו למילואים החולצה יכולה לשמש כמקור לגאווה ובמידה והחולצה לא תהיה עשויה מבדים טובים ייתכן ועד שיעבירו את החולצה מהצופים לאח הקטן זו כבר תדהה ובמקרה הגרוע יותר תהיה בעלת חורים וקרעים רבים.

חולצות לעבודה

כאשר בעל עסק מעוניין בשירות של הדפסה על בגדים בעבור העובדים שלו ובמיוחד כאשר מדובר בחולצות שהעובדים צריכים ללבוש באופן יום יומי, מומלץ להשקיע בבדי החולצות וכמו כן גם בהדפסה איכותית על מנת שהחולצות יוכלו לשמש את העובדים למשך זמן רב. נהוג שעובדים שעוזבים מחזירים את החולצות לעסק על מנת שאלו יוכלו לשמש את העובדים הבאים. בעלי עסקים רבים בוחרים שלהדפיס בעזרת בדים איכותיים ולחייב את העובדים בסכום מסוים אשר אותו יוכלו לקבל ביום עזיבתם את מקום העבודה כאשר יחזירו את החולצה למעסיק. בצורה כזו העובדים מכבסים את החולצות בעצמם ודואגים לשמור על טיב החולצות. חולצה מודפסת איכותית תהיה כזאת שלא תדהה במהרה מכביסות רבות (וישנם עסקים אשר מצריכים כיבוס תדיר של החולצות) ויסבלו מפגמים באופן פחות.