חדר האמבטיה הינו החדר שבו אנו  נחים ונרגעים לאחר יום עבודה קשה ומפרך, או סתם הוא מקום שבו הוא משמש מרגוע. ניתן לומר כי חדר אמבטיה מעוצב ויפה נותן הרגשה נעימה. מעבר לעיצוב ויופי, חשוב גם שחדר זה יכיל מבחר אביזרי אמבט שאתם צריכים לאמבטיה נוחה כמו מברשות ומשחות שיניים, מגבות רחצה ועוד מגוון רחב של אביזרים אם גם אתם רוצים אביזרים שהם חובה לחדר אמבטיה מעוצב ונקי, ובעיקר מסודר אז מה הם 6 האביזרים המומלצים לחדר האמבטיה שלכם? 

6 אביזרים מומלצים לחדר אמבטיה 

מעמד למברשת שיניים בואקום

גם אתם מכירים בוודאי את מברשות השיניים המתגלגלות, ואת המשחה שאבדה בדיוק ברגע שאתם רוצים לצחצח שיניים. אם גם אתם מחפשים פתרון מצוין וגם זול, שבו תוכלו להניח את מברשות השיניים ומשחות השיניים, מעמד למברשת שיניים בוואקום הוא הפתרון בשבילכם על ידי הוואקום שנצמד לקיר. כדי שהמשחות או המברשות לא יאבדו בשביל זה המחיר של התענוג הזה עולה 55 שקלים בלבד. 

ארון אמבטיה כלנית לבן

אם גם אתם מחפשים מקום מעוצב ואיכותי, שיכיל את כל מגבות הרחצה של בני הבית שלכם ויכיל גם את כל את קיסמי האוזניים ועוד מוצרים אישיים, ארון אמבטיה כלנית לבן הוא הפתרון בשבילכם, הקליקו למידע נוסף. בעצם כל ארון אמבטיה שהוא, משום שקיימים ארונות אמבטיה, העשויים בצבעים וחומרים שונים וניתן לבחור עיצוב מתאים ביותר. עלות ארון כזה היא:245

ידית אחיזה לאמבטיה מנירוסטה

מוצר זה מתאים אם גם לכם יש הורים קשישים או ילדים קטנים, היכולים למעוד באמבטיה. התקנת ידית אחיזה באמבטיה תימנע את הנפילה, ותעזור לילד או המבוגר לצאת מהאמבטיה בבטחה.

מתקן לגלילי נייר טואלט.

אם גם אצלכם אין מקום מסודר לנייר הטואלט המתקן שניתן למקם אותו בכל מקום שהוא באמבטיה רצוי ליד השירותים, וכך יעשה לכם סדר בבית.

שטיח אמבטיה

כולכם מכירים שהאמבטיה היא מקום שבדרך כלל הוא רטוב כדי למנוע לכלוך לכל הבית, יש להשתמש בשטיח מעוצב. 

פקק לאמבטיה

כאשר אתם רוצים למנוע מהמים לזרום, השתמשו בפקק .