סרטוני תדמית לעסקים

כיום מרבית האנשים הם ויזואליים ולכן אחת הדרכים הטובות והאפקטיביות ביותר להגיע אליהם היא באמצעות סרטונים. סרטוני תדמית לעסקים הם מסוגי הסרטונים הפופולריים ביותר ובאמצעות קליפ מדליק ואיכותי ניתן יהיה להגיע אל הקהל הרחב, להעביר היטב את המסרים ולחבר את קהל אל המותג שלכם. ישנם סוגים שונים של סרטונים כמו סרטוני מוצר, סרטוני הסברה וכמובן את סרטוני התדמית במקדמים לרוב את המותג עצמו ולא מתמקדים בשירות/מוצר ספציפיים.

 

הפקת סרטוני תדמית לעסקים בסגנון סטופ מושן:

סגנון סטופ מושן הוא סגנון המשלב איורים, מוסיקת רקע ססגונית, אנימציות מדליקות, תמונות, סרטונים ועוד. אלה משתלבים יחד בהתאם לעלילה שנבנית ביחד עם מפיק הסרטון וביחד יוצרים סרטונים איכותיים אותם תוכלו לפרסם באתר החברה, באירועי החברה, ברשתות החברתיות, בדפי נחיתה ועוד. חלק מהסרטונים נועדו כדי לקדם מוצר או שירות מסוימים ואילו אחרים הם מעין פרסומת מדליקה לחברה וחיבור הקהל אל המותג. יש גם סרטונים המיועדים לימי כיף וגיבוש לחברות, סרטונים ללקוחות, סרטוני הדרכה והסברה, סרטוני פרישה של עובד מוערך ועוד.

 

איך זה עובד?

  • בתחילה יושבים לאפיין את סוג הסרטון הנדרש, אורך הסרטון ופרטים טכניים עם סיכום בין הצדדים ודד ליין להגשה.
  • לאחר מכן ממלאים שאלון סטנדרטי שבאמצעותו נאפיין את מה יוצג בסרטון.
  • נבנה עלילה בהתאם לאפיון, נבדוק את השטף של העלילה ונדמה את השתלשלות האירועים בתוך הסרטון.
  • לבסוף כל החומרים יועברו אל מפיק הסרטון שיבצע את העריכה שלו, יוסיף איורים בהתאמה אישית לאפיון ולצרכי הסרטון, מוסיקת רקע, מעברים ועוד.
  • אתם תקבלו סרטון מוכן ברזולוציית HD אותו תוכלו להציג בכל מקום שתרצו: יוטיוב, אתר האינטרנט של החברה, להקרין אותו על מקרן ביום הגיבוש של החברה, ברשתות החברתיות ועוד.

 

למידע נוסף פנו עוד היום אל רעות זיסר.

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים