טבעות כסף הן מה שיש לו הרבה מאוד מקום בתרבות שלנו כמו שאנחנו חווים אותה היום, שכן אנחנו מדברים על עולם שלם בו אנחנו יכולים באופן פשוט וקל להפוך ולשדרג כל מה שאנחנו לובשות ולהפוך אותו בסופו של דבר יפה הרבה יותר ממה שהיה כאשר יצאנו לדרך. טבעות כסף מומלצות הן מה שמתאים לכל אחת, לכל צבע עור ולכל מי שרוצה פריט מנצנץ, אם זה ליום יום ואם זה לשבתות, חגים ויציאה קלילה בערב. 

טבעות כסף הן מה שמגיע בכל כך הרבה צורות שונות, כל כך הרבה אפשרויות טמונות בתוך הפריט הקטן והמושלם הזה, הוא טבעת כסף שהופכת הכל הרבה יותר יפה בסופו של דבר. 

איך תדעו לבחור את המידה הנכונה

היום, בעידן האונליין זה כמעט בלתי מתקבל על הדעת ללכת לחנות ולרכוש טבעת. היום אנחנו יודעות היטב איך לרכוש כל דבר דרך האינטרנט. הרי כמה נעים זה, כמה נוח, כמה קל זה לרכוש את כל מה שאנחנו רוצות וצריכות פשוט דרך הרשת. אלא שבאמת, כאשר מדובר על טבעות, חשוב לבחור את המידה המדויקת. שהרי אם לא תבחרו את המידה הנכונה בסופו של דבר תמצאו כי הטבעת גדולה מדי או קטנה מדי, מה שימנע מכם לענוד אותה וליהנות ממנה בסופו של דבר. אבל איך עושים את הבחירה הנכונה בלי להיות בחנות? 

כמה אפשרויות 

האפשרות הראשונה היא לקחת טבעת שאתן אוהבות מתוך קולקצית טבעות שלנו, כזו שאתם משתמשות בה לעיתים קרובות, את הטבעת הזו אתן יכולות למדוד בעזרת סרגל ולהבין מה הקוטר של הטבעת. אפשרות נוספת היא להיעזר בחתיכת נייר ממנה תכינו טבעת ותגיעו לאותה התוצאה בדיוק.