חוגגים במרכז? ההכנות לחתונה בעיצומם? רוצים לערוך ערב גיבוש מיוחד במרכז? החלק אולי החשוב ביותר בכל האירוע הוא האוכל. הדרך לליבם של האורחים והמשתתפים הם דרך הקיבה. כמובן שכל ההשקעה מסביב חשובה לא פחות. האולם, העיצוב, סידורי הפרחים וכדומה. אך יום לאחר האירוע, הנושא שידובר האו כמה זמן הם חיכו בבופה, בבר והאם האסאדו היה מספיק רך.

רוצים לדעת איך לבחור קייטרינג בראשון לציון? קייטרינג מכובד, ראוי וטעים לאירוע שלכם? הנה המדריך המלא.

שלב הטעימות הוא שלב כיפי במיוחד, אבל עד שתגיעו לשם ייקח זמן רב. בכדי שכל אחד יקבל את המנה האהובה עליו, לחשובים יותר, גם אסאדו וגם פרגיות, לאחיינים ולילדים הקטנים יהיה את המנה המתאימה להם, יש לתאם הכול ולבדוק זאת מראש. הנה השלבים הראשונים בבחירת הקייטרינג ועריכת התפריט.

הזמינו קייטרינג בשרי בראשון לציון >>>

בחירת קייטרינג

שלב ראשון הוא צמצום המבחר שעומד בפניכם. מכיוון שקיימים עשרות קייטרינגים שיציעו את עצמם, יש לסנן אותם ולהבין איך לבחור קייטרינג בראשון לציון מתוך כל המבחר העצום. כמובן שתצטרכו להתאים את הקייטרינג בהתאם לתקציב שלכם.

ההוצאה הגדולה ביותר של אירוע הוא הקייטרינג. לכן, כדאי לבחור את הקייטרינג רק לאחר שהחלטתם מהו התקציב שעומד לרשותכם לטובת האוכל. עכשיו הכינו רשימת מוזמנים ותחשבו כמה אורחים בערך יבואו לאירוע שלכם. פרט זה חשוב מאוד, מכיוון שעל האוכל תשלמו על פי מנות.

אנשים רבים תוהים האם לא עדיף לקחת את הקייטרינג של האולם, או שמא עדיף לקחת קייטרינג חיצוני? בדרך כלל, בחירת אולם שמספק גם את האוכל, ע[יעלה לכם פחות כסף. אך אם אתם רוצים דווקא שף מסוים, תצטרכו להיפרד מסכומים גדולים יחסית למחיר הקייטרינג של האולם.