שירותי הדברה נועדו תמיד להרחיק מזיקים ולאפשר לנו לחיות בשקט וללא חשש של נמלים, מקקים, עכברים וכדומה. אם בעבר השתמשו בחומרים כימיים ורעילים לשם הרחקת היונים, הרי כיום יש שיטות טובות יותר. הן בטוחות ולא מזיקות לסביבה. וכמובן – פחות מאיימות ולא מזיקות לבני אדם. הדברה זו מוכרת בשם הדברה ירוקה. 

לשנות את המאפיינים בסביבה, למורת רוחם של המזיקים

הדברה ירוקה הינה כותרת לפעולות שונות שמבצעים על מנת למנוע מהיונים להגיע למקום, למשל עם הדברת נמלים טבעית. את הפעולות הללו ניתן לבצע בדרכים שונות. אחת הפעולות הבסיסיות הינה שימוש בחומרים שיש להם ריח דוחה ולא נעים עבור המזיקים. כאשר מפיצים את החומר הזה בשטח הדבר גורם לבעלי החיים המזיקים להתרחק מהמקום ולא לחזור אליו כל עוד הריח קיים במקום. כמו כן יש לסתום חורים במידה ויש, לשמור על סביבה נקייה ולמנוע רטיבות ולחות גבוהה שגורמים לבעלי החיים המזיקים להגיע ליהנות מהתנאים הטובים עבורם.

לפרטים על ריסוס נגד מזיקים >>>

עבודה מקצועית מותאמת לחיים של המזיק

כדי להיות בטוחים שההדברה שבוצעה משיגה את המטרה שלה, חשוב לפנות אל חברת הדברה מקצועית שמתמחה בביצוע הדברה ירוקה. חברה כזו מסוגלת להתמודד עם מזיקים שונים, לכלות אותם מהשטח ולעשות כל מאמץ על מנת לגרום למזיק להסיק כי המקום הזה לא ראוי לו. הוא לא יוכל להתרבות ולא ימצא כאן את תנאי המחיה הרצויים לו. חברה מקצועית מסוגלת לשלב כלים שונים שכולם ידידותיים לסביבה במטרה להרחיק מזיקים ולנקות את המבנה מנוכחותם בשטח.

מתי חשוב לבצע הדברה ירוקה?

בכל מקרה בו יש מזיקים במבנה, חשוב לשקול את האפשרות של הדברה ירוקה. המטרה הינה למנוע מצב בו עושים שימוש בחומרים כימיים רעילים שלא חייבים אותם.