תקופת הקורונה לימדה את כל העולם, כי ניתן ומומלץ לבצע קניות אונליין. אומנם נכון כי גם לפני משבר הקורונה, לא מעט אנשים נהגו לבצע את הקניות שלהם בנוחות של הבית, אך היום ניתן לראות עלייה ברורה בביקוש. מדובר בדרך נוחה, פשוטה ויעילה יותר, על מנת לרכוש כמעט כל סוג של מוצר. היום ניתן למצוא חנויות מקוונות לממכר של מוצרי מזון, מזון לבעלי חיים, בגדי תינוקות, מוצרי איפור וכדומה. אין שום צורך לצאת מהבית, לסבול מהחום הנורא של יולי אוגוסט או לבזבז זמן יקר על פקקים וחיפושי חניה. הרבה יותר פשוט ויעיל, לבצע את כל הרכישות דרך האינטרנט. לכן ניתן לראות עלייה בכמות החנויות המקוונות, היות ולא מעט בעלי עסקים הבינו את הפוטנציאל העצום הטמון בתחום. אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר, כדי לפתוח חנות אינטרנטית, היא להשתמש בפלטפורמה של שופיפיי.

מהם היתרונות הבלתי מעורערים של שופיפיי?

קודם כל, היתרון הכי גדול של הפלטפורמה הזאת, הוא העובדה שאין צורך להבין בכתיבת קוד או בבניית אתרים. למעשה, ישנן תבניות מוגדרות מראש, שניתן לבחור מתוכן בתבנית המתאימה ביותר לחנות שלכם (קצת כמו בוורדפרס wordpress). כל אחד יכול לבחור את האופציה המתאימה ביותר לסגנון המוצרים שהוא מוכר ולרושם הכללי שהוא מעוניין להעביר. ניתן לעשות זאת באמצעות לחיצה על מספר מקשים בודדים, כך שאין שום צורך בידע מקדים או בהבנה מיוחדת בתכנות. כמו כן, ניתן לעצב את החנות בצורה עצמאית, או לחילופין, לבחור מתוך כ – 170 ערכות נושא שונות. בנוסף לכך, ניתן להיעזר בערכות עיצוב נוספות, בתוספת מחיר. מעבר לכך, ניתן לשנות את הקוד של האתר, על מנת להתאים את החנות בדיוק לצרכים שלכם. מדובר על קוד גמיש, ולכן כל מי שמבין בתחום, יכול לבצע את המודיפיקציות המתאימות עבורו. ניתן גם להוסיף תוספים שונים, כגון תוסף תרגום, על מנת לתרגם את החנות למספר רב של שפות שונות.

לסיכום, רוב הישראלים אוהבים את שופיפיי, היות והיא מספקת פלטפורמה נוחה, יעילה ופשוטה לשימוש. כל אחד יכול להקים באמצעותה חנות אינטרנטית, ללא שום ידע מקדים בתחום.