הדירות בישראל הופכות עם השנים קטנות יותר, כך שאנחנו נדרשים לדעת איך לרהט נכון את הבית על מנת לנצל את החלל כולו בצורה מקסימלית. ריהוט חכם הוא הסוד של אותם אלו שמצליחים לדחוס אל בית אחד כמות גדולה של רהיטים מבלי לייצור מראה עמוס. אין סיבה שהספה שלכם תהיה רק ספה ושולחן האוכל יגזול שטח רב. ריהוט חכם מלמד אותנו איך לחסוך כסף ומקום ללא פשרות על נוחות או עיצוב. 

איך מרהטים נכון סלון קטן?

בבתים רבים החלל של הסלון משותף עם זה של המטבח ואתם נדרשים לבחור בין ספה גדולה לבין פינת אוכל. בעבורכם הסלון אמור לשמש גם חדר עבודה ומעת לעת גם מתחם אירוח כך שעומדת בפניכם משימה לא פשוטה אך אפשרית. עם ספה נפתחת למיטה שכוללת גם ארגז אחסון הספה שלכם היא הרבה יותר מעוד ספה פשוטה. את פינת האוכל נעצב עם דגם של שולחן מתקפל לקיר כך שאפשר יהיה לקפל את השולחן כאשר הוא אינו בשימוש. 

עיצוב הבית עם רהיטים מודולריים

הריהוט המודולרי הוא ריהוט שניתן להתאמה אישית. אלו הם פריטים שממלאים מספר פונקציות בבית וניתנים להתאמה לצרכים שלכם (דירה קטנה). חדרי שינה קטנים הופכים למרווחים עם מיטה שמתקפלת אל הקיר או שולחן עבודה שמתקפל גם הוא. חשוב להדגיש שהריהוט המודולרי יציב, חזק ונוח לשימוש. עיצוב נכון וחכם יצליח להפוך גם חדר שינה קטן של 12 מ"ר לנוח, מעוצב ומרווח. אל תמהרו לבחור בריהוט סטנדרטי מבלי לפתוח את הראש לרעיונות חדשים. 

החוכמה היא לדעת איך למקסם את השטח של החדר מבלי להתפשר על נוחות. אפשר וכדאי להפוך את חדר השינה לחדר עבודה. אל תשלמו יותר בעבור דירה גדולה יותר מבלי לבחון אפשרות לניצול מקסימלי של החלל.