מי שרוצה להגן על מרחב המחייה שלו, יודע כי אחד האמצעים לעשות זאת הוא התקנת מצלמת אבטחה. כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין מצלמות אבטחה גם בבית גם בחצר, כמו גם במקומות חיצוניים כמו שער הכניסה והחנייה.

ואכן התקנת מצלמות אבטחה מקנה שקט נפשי, שמירה על החפצים ועל מרחב המחיה, כמו גם שמצלמות דמה או אמיתיות נועדו להתרעה ותיעוד התרחשות חשודה בזמן אמת. מצלמה מסוג זה, תאפשר הוכחות או ראיות בעת מעשה פלילי שנעשה בבית, או מחוצה לו.

עם זאת עלות של מצלמות אבטחה יכולה להיות יקרה בעיקר כאשר זקוקים לכמה וכמה מצלמות. אז כמה עולה מצלמת אבטחה? הכל בהמשך.

מי שרוצה להגן על הבית שלו, על הדיירים במקום, כמו גם על הרכוש שנמצא במרחב המחיה – שוקל את אופציה של התקנת מצלמות אבטחה או מערכת בית חכם.

כיום, באמצעות מצלמות אבטחה חכמות, ניתן לאפשר הגנה והרתעה מפני גורמים חשובים, כמו גם קבלת שקט נפשי ושמירה על בטחון.

אבל מהן העלויות?

לפני שנפרט אודות עלות מצלמת אבטחה, חשוב לדעת כי ישנם סוגים שונים של מצלמות, ביניהן מצלמות עם מערכת אנלוגית וישנן כאלה בעלות מערכת דיגיטאלית הידועה בשם מצלמת IP.

על מנת לבחור מוצר טוב, יש לבחור מצלמה בעלת מערכת הפעלה פשוטה כמו כזאת שיכולה לאפשר איכות צילום של 4 פיקסל והלאה.

חשוב לשים לב כי הציוד שתבחרו לאבטחת הבית יהיה מחובר למערכת בכבל 59RG וכי ניתן יהיה לצפות מרחוק בכל המתרחב באזור המגורים.

מצלמות כאלה ינועו במחירים משתנים של כמה מאות שקלים כולל התקנה וכמה אלפי שקלים במידה ותבחרו לבצע התקנה של מערכות תיעוד וניטור בכל רחבי הבית והחצר.

חשוב לדעת כי עבור בתים פרטיים מומלץ לבחור מצלמה אנלוגית וזאת בשל קלות תפעול המצלמה והתמיכה שהיא מקנה תוך שליטה מרחוק.

לסיכום, כדי להגן על הרכוש שלכם ובעיקר על עצמכם – יש לבחור במומחים של חברת אבטחה שיספקו ויתיקנו לכם ציוד אבטחה לבית, לחצר או לבית העסק.