מיטה לבנה היא מיטה מאוד מרשימה ומאוד יפה. אין כמו מיטות לבנות ורהיטים לבנים באופן כללי. אך ככל שמומלץ ללכת על רהיטים לבנים ועל מיטות לבנות, יש משמעות רבה גם לחסרונות שיש למיטות הלבנות.

חשוב לתת את הדעת על כך שרהיט לבן ממש כמו כל מוצר לבן עשוי להתלכלך הרבה יותר מהר ולצבור לכלוך וכתמים גם בלי ש'תעבדו' על זה קשה. כל נגיעה של נעל בדפנות של המיטה עשויה להותיר כתם, כל התזה של מי שטיפה, עשויה ליצור כתמים ונתזים לא נעימים. שלא לדבר על כוס קפה שנשפך ומציז לכל עבר. ברור כי אם המיטה תהיה לבנה הרי שכל נקודת לכלוך תבלוט מאוד. שלא כמו מיטות בצבע כהה, שם הלכלוך פשוט ייבלע.

אז זה לא שהרהיט הכהה לא מתלכלך, אלא שההבדל הוא בנראות של הכתמים. ככל שהרהיט יהיה כהה יותר הוא יוכל להתלכלך עוד ועוד וזאת גם בלי שתראו ובלי שתדעו מזה. לקריאה אודות מיטות זוגיות מעוצבות

היתרון הוא גם חיסרון

אז אמרנו שצבע לבן מבליט כל לכלוך וצבע כהה מסתיר את הכתמים. אז זה אולי נשמע היה עד כה כיתרון אך האמת היא שהיתרון הזה הוא חיסרון של ממש. אתם יכולים לישון על מיטות מטונפות ממש בלי שתדעו את המצב האמתי. ייתכן והעץ של המיטה הוטא במצב מזוויע מבחינת שכבות הלכלוך אך אתם פשוט לא מודעים לזה. ולכלוך פירושו חיידקים ועוד שלל מרעין בישין.

תתחזקו את המיטות הלבנות

אז אם אתם רוצים בכל זאת ליהנות מהמיטות הלבנות בגלל היתרונות של הלבן והיופי הייחודי שלו, הקפידו על תחזוקה שך המיטה. רק אם תתחזקו את המיטה אתם תיהנו ממראה מהודר ומרשים בחדר. מידע נוסף באתר aef