אחת מההמצאות המוצלחות יותר שקיימות בתחום הבגדים, היא הביגוד התרמי. ביגוד שנכלל בקטגוריית בגדי החורף ונמכר כחלק מקולקציית החורף הרגילה שקיימת בכל חנות. אך יש לציין כי בניגוד לכל שאר פרטי הלבוש החורפיים, לא מדובר בבגדים עבים ומסורבלים, אלא להיפך – אלו בגדים שמזכירים מאוד את בגדי הקיץ הקלילים והנוחים למרות שמדובר בביגוד חורפי לכל דבר. אז מה הוא ביגוד תרמי? מה מיוחד בפריטי הלבוש התרמיים? ולמה כל כך כדאי לרכוש אותם?

מהו מכנס תרמי?

משמעות המילה תרמי, היא שומר חום. מכנסיים תרמיות הן למעשה מכנסיים שומרות חום אשר מגינות על הרגליים מפני הקור החורפי ששורר בחוץ בעונת החורף. המכנס התרמי – כמו כל הביגוד התרמי הקיים – מיועד עבור אנשים שמקיימים את רוב הפעילות שלהם במרחבים פתוחים וצריכים ביגוד מחמם שימנע מהם את הצורך להתכרבל ולהסתרבל עם הרבה שכבות כאשר קר בחוץ.

מי משתמש במכנס תרמי?

מכנס תרמי מיועד בעיקר עבור אנשים שנמצאים במרחב הפתוח בזמן שקר מאוד, אך גם אנשים שסתם לא סובלים להתלבש עם מיליון שכבות בחורף. אפשר לומר, כי מכנס תרמי מתאים במיוחד עבור חיילים המשרתים בבסיסים פתוחים או עבור מטיילים שנמצאים במרבית השעות ביממה מחוץ למבנה מחומם. המכנס שומר על חום הרגליים גם כאשר מזג האוויר חורפי וקר ומאפשר להמשיך בפעילות כרגיל למרות הקור.

מכנס תרמי – למה לקנות אותו?

אם אתם חיילים, מטיילים, או סתם אנשים שתמיד קר להם, תוכלו לרכוש מכנסיים תרמיות לצד נעליים אוסטרליות שיחממו אתכם בימים קרים. בזכות המכנסיים תוכלו להסתובב מחוץ לבית גם כשקר מאוד והרגליים שלכם יישארו חמימות. כמו כן, המכנסיים יאפשרו לכם להישאר קלילים וגמישים גם כשמזג האוויר בחוץ 'דורש' שתתלבשו עם שכבות ביגוד רבות.