פרעושים לא רק מכאיבים לכם ויכולים לגרום גירוד של כמה ימים, יש סוגים מהם שיכולים לגרום מחלות על ידי העברה מגוף של מישהו אחר.

בארץ, ישנם כמה זנים של פרעושים, העקיצות שלהם גם שונות. ישנם פרעושים שהעקיצה שלהם כואבת מאוד ודומה לצריבה ממש כמו כוויה.

בדרך כלל אם אתם לא מגרדים, זה לא אמור להפריע לכם במהלך היום, אולם אם יש מכה של פרעושים בבית שלכם, זה כן דורש טיפול, בטח ובטח אם יש לכם ילדים קטנים, כי כפי שידוע, פרעושים נמשכים לדם מתוק של תינוקות.

אז הנה כל מה שצריך לדעת אודות הדברת פרעושים.

 

הדברת פרעושים:

מכת פרעושים, בהרבה מקרים היא תוצאה של חצר מטופחת דווקא. אם אתם גרים בבית קרקע ומסביבכם יש הרבה צמחיה, אתם כמובן משקים או שיש לכם מערכת השקיה שעושה את זה עבורכם, זה כבר אזור מספיק טוב שהפרעושים יוכלו לקנן בו.

אמנם למזלכם, גם לאזורים כאלו יש פתרונות. אולם, תחילה נאמר שהדברה לפרעושים שייכת רק אם באמת אתם סובלים מעומס של פרעושים לא רגיל, דבר המעיד על קיומו של קן פרעושים בקרבה אליכם.

פרעושים מקננים באזורי מים, שם הם מתפתחים עד שהם יוצאים לאוויר העולם, ולכן, השלב הראשון בהדברה הוא, לזהות את אותם מקורות מים ולפתור אותם.

אם מדובר בגינת קרקע ניתן לשתול צמחים טורפים שמחסלים את האוכלוסייה של הפרעושים לבד ובכך מבריחה אותם מהמקום, אולם זהו רק שלב אחד ממה שצריך לעשות.

יש צורך בפתרון לפרעושים הקיימים, זה נעשה על ידי ריסוס כימי שהורג אותם במקום. יש צורך לדאוג לביצים ולפרעושים המתפתחים ולחסל אותם על ידי החדרת חומרים למים.

 

פנו אלינו עוד היום – חברת הדברה ירוקה מומלצת.