כל אדם אשר ניסה לקנות דירה או למכור אחת יודע כי מדובר על משימה מאוד מורכבת וקשה ויש מעטים אשר מצליחים לעשותה ללא עזרה מקצועית. ממש כפי שלא הייתם מטפלים ברכב שלכם לבד או מייצגים את עצמכם בבית משפט כך אתם לא צריכים לנסות לקנות או למכור דירה ללא מתווכים. לצד זאת אנו חייבים לציין כי המתווך חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר ולכן הבאנו לכם חמש טעויות נפוצות בתיווך אשר כדאי להימנע מהן.

פעמים רבות כאשר מתווך צעיר או אדם אשר פועל ללא מתווך ניגשים לקנות דירה הם מסתכלים רק על הדירה עצמה ולא על הסביבה שלה וזוהי טעות רצינית מכיוון שהמיקום של הדירה משפיע מאוד על המחיר של הדירה וגם על איכות החיים שלכם.

מתווך אשר לא עושה את עבודתו נאמנה לא יבדוק את הליקויים בדירה וזה חבל מאוד מכיוון שליקויים הם דבר שאנו חייבים להיות מודעים אליהם מכיוון שיש להם השפעה אדירה על חיינו ועל השאלה כמה כסף נוציא על שיפוצים לאחר שניכנס אל הדירה.

עליכם לדעת כי רוב האנשים אשר מחליטים על מחירי הדיור קובעים בכוונה מחיר גבוה וזאת מתוך מטרה להוריד אותו במקצת במשא ומתן. לכן חשוב מאוד להתמקח ולא לקבל את המחיר הראשוני שקבעו המוכרים.

מתווך צעיר יהיה פעמים רבות נעול על דירה אחת ולא יציע ללקוחות חלופות וכך הלקוחות לא יהיו חשופים לכל האופציות בשוק. זה יוביל לכך כי הלקוחות לא יעשו את העסקה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר וזה חבל מאוד.

אם אתם מחליטים לקנות דירה דרך משרד תיווך באזור הגליל אתם צריכים להיות מאוד ברורים במה אתם רוצים לקבל וזאת בכדי שהדירה תענה על הדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר שיש. כך המתווך ידע בדיוק מה לחפש ויבטיח כי הדירה שלכם תענה על הציפיות שלכם.