בשנים האחרונות, עולם האסתטיקה והיופי תפס תאוצה ונכנס לתודעה של כולנו. כמו כן, אפשר לומר שהניתוחים הפלסטיים וההזרקות השונות הפכו לחלק בלתי נפרד מהשגרה היום יומית של רבים מאיתנו. חלק מהניתוחים נעשים בשל בעיות רפואיות וחלק נעשים מבחינה אסתטית בלבד. 

ניתוח הקטנת חזה

נשמע לנו לגיטימי ביותר כשמדובר בניתוח להגדלת חזה שהרי חזה גדול מסמל נשיות. אך מה קורה כשאנו שומעים על ניתוח להקטנת חזה?(קראו עוד כאן). אנשים רבים מתפלאים, מדוע ישנן נשים המעוניינות להקטין את החזה שלהן בעוד נשים אחרות מוכנות לשלם ולעבור ניתוח, כדי ליהנות מחזה גדול יותר?  ובכן, לפניכם מספר סיבות, אשר בגללן נשים רבות עוברות ניתוח להקטנת חזה.

הסיבות לניתוח הקטנת חזה:

סיבות בריאותיות: נשים בעלות חזה גדול, סובלות פעמים רבות מכאבים עזים ולעיתים אף כרוניים בגב, ובצוואר בשל המשקל הכבד של השדיים שלהן, לכן ניתוח הקטנת חזה, מקל עליהן ופותר את הבעיה של כאבי הגב שנוצרה בשל החזה הגדול. סיבה רפואית נוספת לניתוח היא שנוצרים חריצים עמוקים ומשמעותיים באזור הכתפיים מרצועות החזה. המשקל הרב של החזה מושך את החזיה ומכאיב בכתפיים. כמו כן, פעמים רבים רבות נוצרת פריחה משמעותית ולא נעימה ממש בכפל שמתחת לשד.

סיבות כלליות: סיבה משמעותית ביותר לניתוח היא שפעמים רבות חזה גדול מאוד נהיה נפול ועייף בשל המשקל הכבד ולאחר הניתוח, החזה מקבל צורה יציבה יותר ולא נפולה. סיבה נוספת לניתוח היא הקושי לעשות פעילות ספורטיבית, משום שהחזה כבד ומכאיב להזיז אותו יותר מידי. דבר נוסף ומשמעותי, נשים רבות חשות מבוכה מול החברה בשל החזה הגדול שלהן. 

האם ניתוח להקטנת חזה הוא הליך מסובך?

ניתוח להקטנת חזה אינו הליך מסובך כלל, אך יש לציין שהוא משאיר אחריו צלקות מזעריות, שברוב הפעמים נעלמות כמעט לגמרי עד שכמעט שלא ניתן להרגיש בהן. לא ניתן לעבור את ההליך ללא צלקות כלל, משום שלאחר שמפחיתים מהשומן, נשאר עור עודף שקשה מאוד להיפטר ממנו לגמרי. את ההליך ניתן לעשות בכל גיל, אך ההמלצה היא מגיל 18 ומעלה, משום שכדאי לחכות עד שהשדיים יסיימו את ההתפתחות.

> מידע ופרטים נוספים ניתן למצוא בכתובת https://www.drschein.com/