המושג 'ספטום' לקוח מעולם הרפואה, בעוד שמילה זאת, מטרתה לתאר מחיצות שונות שנמצאות בין אברי הגוף. עם הזמן, החל המושג לצבור תאוצה, גם בתחום התכשיטים בעוד שמי שיש לו פירסינג בכל חלק בגוף – מכיר בוודאי את האופציות העומדות לרשותו בבחירת העגיל המתאים.

עגילי ספטום

מה צריך לדעת על עגילי ספטום?

תכשיטים אלה, מגיעים אלינו ממיטב מעצבי התכשיטים, אשר מעצבים עגילים שנועדו עבור מחיצת האף. עגילים אלה, מעולים עבור מי שרוצה להתנסות בפירסינג לאף או מקום אחר למתחילים, וזאת משום שהם קטנים ועדינים.

התשובה לשאלה: "האם עגילי כאלה מומלצים?" היא כמובן: כן. וזאת משום שהם מעולים למי שביצע פירסינג לא מזמן, וכעת רוצה להתנסות בתכשיט עדין שאינו פוגע או מרחיב את עור הגוף.

צורתם ועיצובם של עגילי ספטום

פריטים אלה, אותם ניתן למצוא בחנויות תכשיטים המציעות גם עגילים לפירסינג, הם עגילים קטנים מעוצבים בצורת קשת שבסופם כדור קטן המשמש לסגירת העגיל. את העגיל אפשר לענוד כמעט על כל איבו בגוף שיש בו מחיצות, בעוד ששימוש למחיצת האף  – הוא הפופולארי מכל!

מהיכן אפשר לרכוש תכשיטים לפירסינג

כיום, מרבית חנויות התכשיטים המתקדמות מספקות עגילי ספטום, הליקס, נזם, טראגוס ועוד. חנויות תכשיטים און ליין יציעו תכשיטים לפירסינג במחירים נוחים, בעוד שכדאי לשים לב כי הם עשויים זהב או כסף טהור – מה שיקנה לכם תכשיטים איכותיים.

כדי לבחור תכשיט נכון אך גם במחיר נוח, רצוי לבצע השוואת מחירים בין עגילים באינטרנט, בעוד שכדאי להתייעץ עם אנשים שיש להם פירסינג: אודות המלצות טובות לתכשיטים איכותיים.

בכך ניתן לבחור מגוון רחב של עגילים, החל מכאלה עשויי כסף או זהב, עד לעגילים עשויי טפלון ושאר חומרים שאינם עלולים לפתח דלקת או זיהום.

המלצות כאלה ואחרות, ניתן לקבל דרך קבוצות וקהילות ברשתות החבריות, בעוד שכדאי לסקור את חנויות התכשיטים ומכך לבחור את הפריטים שמוצאים חן בעינכם, אך גם כאלה שעשויים מתכות איכותיות שלא יגרמו לזיהום או נזק.