כמה כרטיסי מועדון יש ללקוחות שלכם בארנק? מסתבר כי השנים שחולפות הופכות את המועדונים לתופעה נפוצה יותר ויותר, וכל רשת שמכבדת את עצמה וחנויות רבות שמחפשות את הדרך להגדיל את מעגל הלקוחות ואת מערך השיווק שלהם מחליטים להקים מועדון לקוחות משלהם. ומדוע זה כך? התשובה פשוטה. אכן, שיווק באמצעות מועדון צרכנות הוא יעיל מאוד ומכניס לעסק הכנסות מרשימות. אם גם אתם מנהלים עסק והנכם מחפשים את הדרך להגדיל את המכירות, את מעגל הלקוחות הקיים שלכם, ואפילו את ההטבות לעובדים – יתכן ושיווק דרך מועדון צרכנות הוא צעד נכון עבורכם.

להגיע אל קהל היעד שלכם

בכל בית עסק מתמודדים עם האתגר של הגעה ישירה אל קהל היעד. מדובר על תהליך חשוב והכרחי שמטרתו הסופית היא כמובן להגדיל מכירות, אך הדרך אל קהל הלקוחות הפוטנציאלי הזה היא ארוכה ואף יקרה. כמה כסף משקיעים בפרסום? כמה מחשבה ומשאבים מנתבים על השיווק? והשאלה הגדולה יותר היא האם הסכומים הללו מצדיקים את עצמם בסופו של דבר? האם הם אכן מביאים את כמות הלקוחות המיוחלת וההשקעה מחזירה את עצמה. התשובה היא שלפעמים כן ולפעמים לא…

הדרך המהירה והזולה יותר

אך כל בעל עסק צריך להכיר את הדרך המהירה והפשוטה יותר. דרך ממוקדת שמאפשרת לבעל העסק להגיע אל קהל יעד מוגדר וזאת בדרך זולה יותר ובלי להשקיע מאמצים כה רבים. לשם כך עושים שימוש במועדוני צרכנות, ראו באתר https://www.style.co.il דוגמא מעולה. יש כל כך הרבה מועדוני צרכנות אשר מאגדים בתוכם לקוחות רבים אשר מתעניינים בתחומים מסוימים וצורכים מוצרים ופריטים רבים במהלך היום יום שלהם. כאשר אתם תציעו להם הצעה משתלמת הם ייחשפו לעסק שלכם, יבואו לממש הטבה או לרכוש מוצרים משתלמים ויכירו אתכם.

היכרות לטווח ארוך

יש לקוחות שמממשים הטבה ופורחים לדרכם. אבל יש את הלקוחות שהם בפוטנציה שלכם, אלו שיתחברו לעסק שלכם ויאהבו את המוצרים שלכם. הם יכירו אתכם ואת האווירה שמייחדת את העסק שלכם. אלו מממשים כעת את ההטבה אך בטוח יחזרו אליכם שוב ושוב לערוך את הקניות שלהם. אכן, מועדון צרכנות הוא כלי שיווקי יעיל שיאפשר לכם להגדיל מכירות.