מחפשים אחר חיפוי קיר מחיר? דעו לכם כי העלות תהיה תלויה בסוג החיפוי שתבחרו בו וזאת לפני כל דבר אחר. כך למשל, חיפוי עם אבן טבעית ינוע בטווח של 350-550 שקלים והוא נחשב ליקר יותר ביחס לחיפוי קרמיקה שעלותו באזור ה 100 שקלים לכל מטר רבוע. כמו כן, הניסיון והיכולת המקצועית של האדם שתפנו אליו יהוו פרמטר נוסף שישפיע על המחיר שידרשו מכם.

אז מה העלות הצפויה עבור חיפוי לקיר?

בין האפשרויות השונות שתהיינה קיימות עבורכם ישנה הדבקת זכוכית חלבית בעלות של 300 עד 500 שקלים. כמו כן, אפשר לעשות חיפוי תלת מימדי בעלות דומה למטר רבוע. נוסף על אלה צריך לציין חיפוי של אבן טבעית באותה עלות.

אם תרצו ללכת על אופציה זולה יותר, תוכלו לבחור בקרמיקה שעלותה באזור של 100 שקלים בלבד לכל מטר רבוע. לצד אלה, נרצה להזכיר גם חיפוי עץ שנחשב מאוד פופולרי ומרשים ועלותו צפויה להיות בין 150 ל 350 שקלים, כך שזוהי ללא ספק אופציה מצוינת עבור אלו מכם שירצו לשדרג את ביתם.

מחיר החיפוי תלוי באופיו ובדרישות שלכם

כפי שניתן להבין, ישנן לא מעט אפשרויות שונות שתהיינה קיימות כל עוד מחפשים אחר חיפוי קיר מחיר. יש אופציות זולות יותר ואחרות תהיינה מעט יותר יקרות. לאור זאת תרצו לוודא כי אתם דואגים לפעול בצורה אחראית וזאת על ידי כך שתוודאו כי אתם מודעים להבדלים בין סוגי החיפויים השונים שיהיו קיימים. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל להיות בטוח כי הדרך שלו לחיפוי מוצלח של הקירות תהיה קצרה במיוחד. אז למה אתם מחכים עם כך? התחילו לבחון את האפשרויות השונות בהקדם!

 

אולי יעניין אתכם גם: צביעת דירה 4 חדרים