עקיצות בשעות הלילה יכולות להוביל לאי נוחות, חוסר שינה, עייפות במהלך היום ובכלל להוביל לתסכול לגבי מה שקורה אצלכם במיטה. המיטה שלכם חייבת להיות נעימה ונקייה כדי שהיא תוכל לקלוט אותכם אחרי יום מתיש וקשה. 

אם אתם נעקצים ושמים לב שהגוף מגרד לכם בלילה בבוקר, או לפני שאתם נרדמים, אם אתם מרגישים שמשהו מפריע לכם לשון בצורה נעימה – יתכן ויש לכם פשפשים במיטה. 

אבל מה צריך לדעת על פשפש המיטה?

פשפשים באופן כללי הם חרקים קטנים מאוד שגודלם אינו עולה על 6 מילימטרים. החרק הקטן הזה אינו בולט משום שהוא קטן מאד, כך שלא תמיד ניתן להבחין ולראות אם הוא באמת נמצא על המיטה. אבל כאשר הגוף מתחיל לגרד: יתכן ומדובר בפשפש המיטה. 

חרקים כאלו יכולים להגיע מבחוץ, משמע, אתם בני הבית יכולים להביא אותם או שבעלי חיים יכולים לשאת אותם על גופם. במידה ויש בעל חיים מתגרד חשוב למגן את חיית המחמד ולטפל בה על ידי ייעוץ וטרינרי או רכישה של אמפולות נגד פשפשים. בין היתר אותם פשפשים יכולים להגיע אל מקורות לחים וחשוכים כמו אל תוך ארונות שיש בהם מצעים שהם מעט רטובים או אל מקומות לחים אחרים. 

פשפשים יכולים להימצא במגוון רחב של מחבואים, לכן חשוב לזהות אותם ולדעת כיצד למנוע כניסה של פשפשים ואיך למגן את הבית נגד החרקים הקטנים האלה. 

בנוסף חשוב לבחור מדביר מקצועי בהדברת פשפש המיטה. חברות הדברות מקצועיות ומומלצות יספקו ייעוץ, הדברה, אחריות ומניעת כניסה של פשפשים לבית. מדביר מקצועי ידע לכוון אותכם אל הפתרון הנכון ביותר ולספק לכם הדברה מכל הסוגים החל מהדברה עם