אם בעבר היינו הולכות למספרה כדי לעצב את השיער ולהעניק לו את הטאצ' הייחודי שלו, הרי שכיום ניתן לרכוש מגוון רחב של עזרים ומוצרים נהדרים לשיער. בין כל ההיצע הרחב, זה בהחלט לא פשוט למצוא את המחליק הטוב ביותר, ולכן ריכזנו 4 מחליקי שיער שכדאי להכיר.

איך בוחרים מחליק השיער?

כאמור, יש היצע מגוון, כשלכל מכשיר יש את היתרונות והחסרונות שלו. אם תרצו לקרוא לעומק, מוטב שתכירו את סקירת מחליקי השיער באתרbeards , ולו כי מדובר בסיקור מקצועי ואיכותי של מחליקי השיער הטובים ביותר בארץ ובעולם.

באופן כללי מוטב לבחור במחליק בעל לוחות קרמיים, וכזה שמתאים לסוג השיער שלכן. כלומר, לשיער עבה ומתולתל תצטרכו מחליק בעל טמפרטורה גבוהה, ואילו לשיער דק ניתן להסתפק במחליק בעל טמפרטורה נמוכה יותר. נוסף לכך, וודאו שישנו תו תקן למוצר וכי הוא בטוח לשימוש.

שנעבור להמלצות?

 LumaBella

הייחודיות של מכשיר ההחלקה הזה הוא השימוש בחלקיקי קרטין קטנטנים. החלקיקים הללו הם חלק מציפוי לוחות החימום, ולמעשה הם תורמים לשיפור מראה השיער וריכוכו. חשוב לדעת שלמכשיר יש 5 רמות שונות של חום, כשהטמפרטורה המינימלית היא 150 מעלות.

BaBylissPRO Nano

אם תרצו לרכוש מחליק שיער איכותי בעל לוחות עשויי טיטאניום, מוטב שתשקלו את רכישת המכשיר הנוכחי. כמו כן, טוב לדעת שהוא מגיע לטמפרטורה גבוהה יחסית (230 מעלות), ובהחלט ניתן לווסת את דרגת החום לרמה הרצויה (הטמפרטורה מתנוססת במסך התצוגה של המכשיר).

המחליק של HSI

המחליק נהדר עבור כמה סוגי שיער, לרבות שיער דק ועדין, כך שהוא עשוי להתאים לכל אחת. כמו כן, הוא עשוי לוחות חימום קרמיים. מלבד זאת, ניתן לעצב עמו מגוון עיצובי שיער, כשהוא מאפשר ליצור מראה גלי או מתולתל.

Conair Infiniti Pro

למכשיר זה יש כמה וכמה יתרונות על פני מכשירים אחרים, מה שהופך אותו למבוקש במיוחד, ולא זה רק לא בשל העובדה שניתן להגיע עמו ל30 רמות חום שונות. אז מה היתרון הפופולארי ביותר? לוחות החימום (שהם לוחות קרמיים כמובן) המכילים טורמלין ומעניקים לשיער מראה משופר ובריא.

 

מה נותר? לבחור את האחד, לרכוש ולהתחיל להחליק!