איך אתם שותים את הקפה שלכם? חזק או חלש? עם חלב או בלי? עם סוכר או ללא? ובכלל, איפה אתם הכי אוהבים לשתות את הקפה שלכם, אחרי שמגיעים אל הבית ונהנים מזן של שקט מול סדרה אהובה? הרוב יבחר בשתייה של קפה כאשר הוא מונח לצד משהו מתוק על גבי שולחן הקפה, או שולחן הסלון שנמצא אל מול הספה הנוחה. מה קורה כאשר מעוניינים לשדרג את המראה של השולחן הקיים? מסתבר, כי ניתן לעשות זאת ביתר קלות פשוט על ידי החלפת רגלי עץ לשולחן הקיים.

 

שדרוג מהיר לשולחן הסלון

כל שולחן סלון מגיע עם רגליים, ארבע במספר שתומכות את החלק העליון שלו. לפעמים מכל סיבה שהיא, הרגליים של השולחן הקיים פחות מתאימות או אולי אפילו כבר נשחקו מעבר להכרה, וכאן ניתן להתקדם אל עבר עדכון של רהיט קיים רק על ידי החלפה מהירה של רגלי השולחן. רוב רובן של רגלי השולחן מתחברות בצורה של הברגה פשוטה, ורק נותר לאתר את הרגליים שיכולות להתאים אל המיקום שבו התחברו הרגליים הקודמות בצורה שתיראה משודרגת אך גם תשתלב בצורה הרמונית ויפה עם החלק העליון של השולחן.

 

בחר רחב של רגליים לשולחנות

איזה רגליים ניתן לבחור עבור שולחן הקפה, או אפילו שולחן אחר שנמצא בבית? בדרך כלל מבחר הרגליים כולל כאלה אשר עשויות מעץ, כאלה שעשויות ממתכת ורגליים מפלסטיק. עבור שדרוג של שולחן קפה בצורה מחמיאה, הכי עדיף לאתר רגליים אשר עשויות מעץ עבור שולחן שעשוי מעץ, ורגלי מתכת עבור שולחן שעשוי ממתכת, למרות שיש הכלאות ושילובים מוצלחים בין שולח שהחלק העליון שלו עשוי זכוכית והרגליים עשויות ממתכת, למשל. רק צריכים לפנות אל חנות פרזול גלגלים ורגליים לרהיטים שבה יש מבחר מבחינת סוגי העיצובים, הגדלים והחומרים על מנת שהבחירה תהיה הכי מתאימה שאפשר.