מחפשים מזוודות טובות שילוו אכם בכל נסיעה לאורך זמן? ברשת האינטרנט תמצאו מגוון רחב של חנויות (כמו לה בורסה) המציעות תיקים ומזוודות מסוגים שונים באיכויות שונות. אז כיצד בוחרים את הטוב ביותר? הנה מספר דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה: 

איכות החומרים

מזוודות חייבות להיות חזקות ולשמש אתכם לאורך זמן רב. בחרו מזוודה עשויה מחומרים חזקים ועמידים נגד מים שמציעה הגנה על הפריטים. בחרו מזוודה עם ידית נשיאה עשויה אלומיניום וחומר בשם PU בתוספת מחיצות פנימיות ותאים נסתרים.

תיק גב או טרולי?

חשבו על הטיול או המסע שלכם ונסו להבין מה ישמש אתכם יותר ויהיה פרקטי יותר עבורכם – תיק גב או טרולי?. במידה ואתם מחליטים שאתם רוצים מזוודה על גלגלים בחרו מזוודת טרולי עבור טיסות ארוכות. תיק גב ישמש אתכם לטיול תרמילאים. 

בחרו רק סט מזוודות איכותי

עבור נסיעות גדולות כמו למשל חופשה ארוכה/ ביקור אצל קרובים או רילוקיישן: דרוש לעיתים קרובות סט מזוודות איכותיות. סט כזה יספק בדרך כלל תיק עליה למטוס, מזוודת טרולי למטוס, שתי מזוודות בינוניות ומזוודה אחת גדולה. בחרו  סט תיקים איכותי שמציע נסיעה נוחה עם גלגלים ונשיאה נוחה של חפצים בזמן שטסים ממקום למקום. תיק שאינו איכותי עלול לעכב אתכם בזמן הנסיעה, להיקרע או לא לשמור על החפצים שלכם באופן הרמטי ובטוח.

מחיר 

מזוודות טובות הן כאלה שיעלו לא מעט…אבל בחירה טובה במוצרים איכותיים תבטיח לכם חסכון משום שהתיקים יחזיקו מעמד לאורך שנים! בצעו השוואת מחירים בין חנויות תיקים און ליין ואל תתפשרו על איכות בזמן הבחירה.