לאחרונה התחלתם לחשוב יותר ברצינות על קניית כורסת טלוויזיה נוחה ומפנקת? אם כך, אנחנו יכולים להבין את הדילמה שיש לכם בין כורסאות מבד ובין כורסאות מעור. נתחיל דווקא מהסוף: אין תשובה אחת נכונה לשאלה מאיזה חומר הכורסה שלכם צריכה להיות עשויה. מה שכן, אם אתם רוצים להגן על בעלי החיים ואם אתם רוצים שהכול יהיה רק טבעי בביתכם, אין ספק שכורסת טלוויזיה מבד זו הבחירה הנכונה. 

 

איך תדעו שאתם קונים כורסה כמה שיותר איכותית? 

אפילו אם כבר החלטתם על רכישת כורסאות טלוויזיה מבד, מחכה לכם בחירה לא פשוטה, כי יש מגוון אדיר של אפשרויות בתחום הזה היום. לכן יש טעם לבדוק כל מה שתוכלו אודות הכורסה שאתם חושבים לקנות, כמו למשל: מאיזה סוג של בד היא עשויה? מה הגודל שלה? האם היא באמת תיכנס לסלון שלכם או שאולי עדיף יהיה לקנות כורסה קצת יותר קטנה? בנוסף, חשוב גם לברר האם זו כורסת טלוויזיה שיוצרה בישראל או בכל מקום אחר בעולם, כי כמובן שיש חברות בעלות שם עולמי שמציעות כורסאות מאיכות מושלמת. כדאי גם לברר האם תוכלו לקבל אחריות על הכורסה, כי כפי שאתם יודעים, לא מדובר על הוצאה של מה בכך. לכן, אם אתם כבר משקיעים בכורסת טלוויזיה מפנקת מבד, טבעי שתרצו לקבל עליה אחריות לפחות לכמה חודשים. 

 

האם כדאי לקנות כורסאות כאלה באינטרנט? 

התשובה היא בהחלט כן. בין אם תבצעו בסופו של דבר את ההזמנה בטלפון ובין אם תבצעו את ההזמנה ישירות אונליין באתר אינטרנט של TVpoint כזה או אחר, כמעט תמיד כך תשלמו פחות. בנוסף, היום עדיף לצאת מהבית כמה שפחות ולכן רכישה מרחוק מהווה פתרון טוב.