אי אפשר לעסוק בדיגיטל בלי להשתמש בתמונות. מכיוון שאיננו יכולים לייצר תמיד את התמונות הנדרשות עבור העסק שלנו הרי שאנו נעשה שימוש במאגרי תמונות. מאגרים אלו לעתים מאפשרים לנו להשתמש בתמונות בחינם על ידי מתן קרדיט או עם הגבלות מסוימות ולרוב מדובר במאגרים המעוניינים למכור לנו את זכויות השימוש בתמונות על ידי רכישת בנק תמונות או מנוי חודשי/שנתי. על מנת לסייע לכם ולחסוך לכם זמן אנו ממליצים לכם על 5 מאגרי תמונות שאנו חושבים שהם מומלצים ביותר.

דפוזיט פוטוס – DEPOSIT PHOTOS

מדובר במאגר תמונות איכותי מאוד אשר מתאים בעיקר לבעלי עסקים שונים וכוללת מגוון עצום של תמונות לשימוש, מעל מאה מיליון תמונות אם תרצו להיות מדויקים, ובין היתר תוכלו גם להוריד איורים, תמונות וקטוריות, תמונות אנושיות ועוד. אחד הדברים הטובים במנוי באתר זה היא שאם לא הורדתם את כמות התמונות במכסה החודשית שלכם היא לא נעלמת היא מצטברת לכם לחודש הבא.

פרי פיק – FREEPIK:

אתר תמונות נוסף הכולל מגוון אדיר של תמונות. יש גם תמונות של אנשים אנושיים, טבע, בעלי חיים וכד', אולם אתר זה מתמצא בעיקר בתמונות ציוריות וגרפיקה וקטורית שיכולה לשמש אותנו לעיצובים גרפיים, לאתר שלנו, לרשתות החברתיות ועוד.

123 RF:

מאגר תמונות מומלץ נוסף הוא זה של 123RF המציע מיליוני תמונות אפשריות לשימוש המבוססים על מנויים מסוגים שונים שמהם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. באתר תוכלו למצוא גם סוגי קבצים שונים להורדה ושימוש כמו קבצי אודיו, ווידיאו וכו'.

דרימס טיים – DREAMSTIME

מאגר תמונות נהדר נוסף שגם הוא כולל למעלה ממאה מיליון תמונות וקבצים לשימוש בדמי מנוי. תמונות, סרטונים, קבצי אודיו עם אפקטים, תמונות וקטוריות ועוד קבצים שתוכלו לעשות בהם שימוש לסרטונים שלכם, לרשתות החברתיות, לאתרים, לעיצובים, לקורסים שלכם, לסרטוני המכירה שלכם ועוד. קל מאוד להתמצא באתר.

סטוק אנליטימיטד – STOCKUNLIMITED

היתרון הגדול ביותר של מאגר זה היא שימוש בכל הקבצים באתר בהורדה ללא הגבלה בדמי מנוי חודשיים של 20 דולר לחודש בלבד. מעל מיליון תמונות, טמפלנטים, טייקונים ועיצובים שונים שתוכלו לעשות בהם שימוש.