הרגליים שלנו הם חלק משמעותי מההופעה של כל אישה ובת. רק כך אפשר להבין את העובדה כי בכל ארון נעליים של אישה יש מספר רב של נעליים, כמות כזו שגברים לא ממש מבינים מה זה ועל מה זה. אבל אם נתייחס לנעליים כאל פריט אופנה או אקססוריז שמשלים את המראה ואת הלוק, הרי הכול מובן. אז לצד הנעליים והסנדלים, בין נעלי העקב ונעלי הספורט שוכנים להם כבוד גם המגפיים.

כשגשום וכשקר – מגפיים

מגפיים לנשים נועדו לשמש אותנו בימות הגשמים וכן בימים קרים. מגף מספק לרגל שלנו הגנה נפלאה מפני רטיבות וחדירת נוזלים, ומחמם לנו את הרגליים. כולנו יודעים שהרגליים שלנו משפיעות על התחושה שלנו בכל הגוף כולו, וכאשר קר לנו ברגליים, אנחנו מרגישים קרירות בכל הגוף. ולהיפך – כאשר ברגליים חמים לנו ונעים, ההרגשה הכללית שלנו היא כזו. כך שאין פלא שזוג מגפיים הוא פריט שימושי מאוד לכל אישה באשר היא.

פריט אופנה במראה חורפי

לצד התועלת הרבה שהמגפיים מביאים עימם בחימום ובהגנה על הרגליים שלנו, המגפיים ממלאים גם תפקיד חשוב מאוד בלוק שלנו. כי מראה חורפי הולם משלב גם מגפיים מתאימים בצבעם. באמצעות המגפיים ניתן להשלים הופעה וליהנות ממראה חורפי ועכשווי בהחלט. אם כי יש לשים לב בבחירת המגפיים לצבע ולגזרה. וזאת מכיוון שאמנם זוגות נעליים אנחנו נוטות לקנות ללא היסוס רב, אך מגפיים – לא במאת מתחשק לנו להחזיק בארון כמה וכמה זוגות כאלו. החורף בישראל לא מצדיק את זה. לכן בעת הבחירה עלינו להתייחס למראה ולצבע של המגף, כדי שהוא יוכל לשמש אותנו כראוי, ולהשתלב עם מגוון בגדים.

הנוחות של המגפיים

פרט נוף ובעל משמעות עצומה הוא הנוחות של המגפיים. כדי שנוכל לצעות בהם ביציבות ובבטחה, ונוכל לצאת גם בימות הגשמים בלי לחשוש מכאבי רגלים ומחושים שונים בגב ובכל הגוף, המגף שאנחנו בוחרות חייב להיות נוח ומתאים לנו. מגפיים איכותיים ונוחים אלו מגפיים שנחוש בהם בנוח. הם יספקו לנו תנוחה נעימה ונוכל לצעוד בהם בנעימות.

דוגמאות לנעלי ומגפי נשים תוכלו למצוא באתר של שוז