יום המשפחה הוא יום מאוד מיוחד שבו חוגגים למעשה את המשפחות באשר הן, ומייחדים את המעמד הזה של משפחה על כל החלקים שקיימים בו. יום כזה הוא יום שלרוב כדאי מאוד לחגוג ביחד ויום שבו עוצרים לרגע לרוץ במרוץ, יום שבו נזכרים עד כמה לא רגילה היא המשפחה שבה נמצאים ועצם העובדה שמהווים חלק מתוך שרשרת שכזו. ביום הזה בדיוק ניתן לנצל את המעמד ולהעניק שי צנוע ללקוחות מהאתר GSB מתנות, מה יכול לשמש בתור מתנה עבור משפחות? הנה כמה רעיונות נפלאים שכל לקוח ישמח לקבל ולהעניק הלאה ליתר בני המשפחה שלו.

צנצנת מתוקים ממותגת

מה כבר משפחה תשמח לקבל בתור שי צנוע? ובכן, כולם אוהבים מתוקים וזו אחת מן הדרכים לעשות את החיבור החכם הזה שבין גורם המשיכה של המשהו המתוק הזה לבין לקוחות שאותם רוצים אל מותג מסוים לחשוף.

הימים מיוחדים של השנה הם רגע נהדר עבור יציאה עם עוד מסע של פרסום, כאשר רכישה של כל מיני צנצנות ומארזים מתוקים יכולים להיות מתנה נהדרת גם ליום המשפחה ולא רק דבר שמוענק כבדרך אגב לכל מיני לקוחות. מתוק הוא דבר שיכול די בקלות לחבר בין אנשים, ורכישה של מארז היא בהחלט שי מכובד וטעים לכבוד היום החגיגי של המשפחות. כעת רק נותר לבחור את סוג המתוק ואת האריזה שאף היא יכולה להיות שימושית לפעמים נוספות.

ספלי שתייה ממותגים

אין אדם שלא קיבל במהלך חייו לכל הפחות במסגרת מתנות לחג לעובדים ספל שתייה אחד שב ישנה הקדשה נהדרת לכבוד יום הולדת, לכבוד משרה חדשה או לכבוד יום חגיגי אחר שעבורו נרכשה לה הכוס. כוס של שתייה היא מתנה שתמיד יהיה בה שימוש, וכאשר זו כוס של שתייה חמה, רבים אוהבים להתגאות בכוס האהובה עליהם ואיתה את כל המשקאות החמים לשתות. רכישה של מוצרי פרסום בצורה של ספלי שתייה בהחלט יכולה להיות בחירה נבונה עבור מתנה ליום המשפחה ללקוחות, שתמיד ישמחו לקבל לידיים שלהם עוד כוס אחרי שרבות אחרות עם הזמן נסדקות ונשברות.