ישנן לא מעט נמלים מסוגים שונים ברחבי העולם כולו. חשוב להבין כי מספר הנמלים על כדור הארץ גדול יותר ממספר בני האדם. ניתן למצוא על הפלנטה למעלה מביליארד סוגי נמלים. אם מופיעות לכם נמלים בבית, אין ספק שמדובר על מטרד רציני. חשוב מאוד לזהות את סוג הנמלה שהופיע בביתכם על מנת לבצע הדברה יעילה ואיכותית לנמלה המדוברת ולהיפטר ממנה אחת ולתמיד.

ספרן של הנמלים על פני כדור הארץ הוא אסטרונומי, והוא גבוה בהרבה ממספרם של בני האדם. למעשה, על הפלנטה ניתן למצוא למעלה מביליארד סוגי נמלים או מיליון וחצי נמלים על כל בן אדם, כאשר ברחבי העולם קיימים למעלה מ-10,000 סוגי נמלים, וכ- 250 סוגי נמלים בארץ.

 

סוגי נמלים שיש בישראל

בישראל ניתן למצוא כיום כמה סוגי נמלים: נמלת האש הידועה כנמלה אדומה ועוקצת. צבעה של המצלה איננה אחיד וראשה בגוון חום נחושת ואילו הבטן שלה כהה יותר. ניתן למצוא נמלי אש בגדלים שונים.

נמלה נוספת היא האצנית הצהובה, אשר קיבלה את שמה בשל התנועות המהירות והתזזיתיות שלה וכן בשל ההתניידות הזריזה שלה.

סוג נוסף היא נמלת קציר שחורה. מדובר על סוג הנמלים הנפוץ ביותר בישראל וגם במקומות נוספים בעולם. נמלת הקציר נוטה להישאר באותו קן במשך שנים רבות ולא לנדוד ממקום למקום בניגוד לנמלים אחרות.

 

כיצד תיפטרו מהנמלים בביתכם?

אם אתם סובלים מסוגי נמלים שונות בביתכם, חשוב שתדעו שיש פתרון הדברה יעיל כיום לכל סוגי הנמלים. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת כי בכדי להיפטר מהנמלים אחת ולתמיד, יש צורך לבחור במדביר מקצועי ומנוסה, אשר יש לו רישיון מדביר בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה. חשוב שמהמדביר יהיה מנוסה בתחום הדברה של כלל סוגי הנמלים על מנת שהוא יסייע לכם להיפטר מהנמלים שבביתכם אחת ולתמיד ולא משנה מאיזה סוג הן.

 

פנו אלינו עוד היום – https://www.agr-non.co.il/.