תיק החתלה נחשב לאחד המוצרים החשובים ביותר עבור הורה, וזאת בעיקר כאשר הוא יוצא את הבית עם הרך הנולד. תיק כזה אמור להכיל את כלל המוצרים הדרושים לתינוק, בעוד שגודל התיק, המבנה שלו והנוחות שהוא מספק: כולם אלמנטים שאין להקל בהם ראש. לכן יש תמיד לבחור תיק החתלה מתאים.

כיום, ישנם לא מעט דגמים של תיקי החתלה, בעוד שעולם האופנה מקנה מבחר רחב של תיקים, החל מכאלה בגווני ורוד או כחול הידועים והמוכרים, בעוד שישנם תיקי החתלה אופנתיים בגווני שחור, לבן, אפור ושאר גוונים אופנתיים שמתכתבים בצורה נכונה עם שאר פריטי לבוש.

אבל מה חשוב שיהיה בתיק החתלה? וכיצד בוחרים תיק מתאים?

כדי לבחור את המוצר הנכון, חשוב בתחילה לוודא כי התיק מכיל את כמות החפצים שאנו צריכים לשים בו. בכך אפשר לאפשר מקום לכל הציוד עבור התינוק. ציוד זה כולל: חיתולים, בקבוקי מים ואוכל, מגבונים לחים, בגדים להחלפה, צעצוע, מגבת הידועה בשם טטרה ועוד.

בזמן שאתם בוחרים, וודאו כי אתם בוחרים תיק נוח לנשיאה, כי הוא מקנה כמה וכמה תאים בהם אפשר לשים ארנק, טלפון נייד, או כל מוצר אחר. בעוד שיש לבחור תיק שניתן לתלות בקלות על גבי עגלת התינוק באמצעות ווים מיוחדים.

משקל, איכות ופרקטיות

כאשר אתם בוחרים את המוצר הנכון, שימו לב כי משקלו אינו עולה על 750 גרם. בכך תוכלו להבטיח נוחות בעת נשיאת התיק. נוסף לכך, יש לוודא כי צבעו של התיק מתאים גם לאם וגם לאב, ומתכתב נכון עם פריטים אחרים הנדרשים עבור התינוק. וודאו כי הרצועות של התיק נוחות, וכי הוא קל לנשיאה על הכתף או על הגב.

כדי לבחור פריט כביס שישמר נקי וראוי לשנים ארוכות – יש לבחור תיק עשוי בד שניתן לכבס, דוחה כתמים שבתוכו בטנה עשויה 100 אחוזי ניילון לניקוי מהיר.

לסיכום, תיק החתלה של חברת Toosh Kids רצוי לבחור בצורה נכונה כך שכל יציאה מן הבית עם התינוק תהיה מוצלחת!