אחד היתרונות הגדולים ביותר של ספות מעור בהשוואה על ניקיון ספות מבד הוא התחזוקה הפשוטה והניקיונות המהירים. במידה ואתם מעוניינים להצליח לנקות את ספות העור ברור ככל המקרים תוכלו לעשות זאת בעזרת מגבון לח בלבד. מנגד, ספה מבד מחייבת אתכם ניקיון של ממש הכולל כיבוס של הבד ושימוש בחומרים שונים. אך במידה ואתם צריכים לנקות את ספת העור שלכם מכתמים או לכלוכים קשים יותר, חשוב שתכירו את כל החומרים הטובים ביותר בעזרתם תוכלו לנקות בהצלחה את ספות העור.

 

בחרו נכון את חומרי הניקוי לספת העור שלכם

שימוש בחומרים שאינם מתאימים לספות עור יכולים להרוס את הספות ולגרום לפיצוצים. לכן לפני שאתם בוחרים את חומרי ניקוי ספות עור שלכם חשוב לוודא כי מדובר בחומרי ניקוי המתאימים לספות עור ללא פגיעה כלל. על מנת להצליח לבחור נכון את החומרים הטובים ביותר ניתן לקרוא אודות החומרים השונים ולבדוק ברשתות האם מדובר בחומרים מומלצים לניקיון ספות עור מאנשים שניסו לעשות שימוש בחומרים אלה בעבר. בדיקה נכונה תאפשר לכם להיות סמוים ובטוחים שתצליחו להתגבר על רוב ככל הכתמים בספות העור שלכם ללא סיכון הספה כלל. 

 

כך תצליחו לנקות היטב ללא פגיעה בספה

לעומת זאת, בחירה בחומרים ללא קריאה אודותיהם ובדיקת של רמת התאמתם לספות עור עלולה להביא להרס של העור, קילופו או פיצוצו באזורים שונים. עשו זאת נכון ותיהנו מספה נקייה במיוחד בקלות רבה. ישנם חומרים מיוחדים שיסייעו לכם להתגבר גם על הכתמים העיקשים ביותר אשר מסרבים לפנות את מקומם מעל הספה שלכם. רבים מתלוננים על כתמים שמנוניים או כתמי זיעה שנוצרו עם הזמן על הספה. על הכתמים הללו ועל עוד רבים נוספים תוכלו להתגבר בעזרת החומרים הנכונים.