רהיטים, עד כמה שהם ישמעו פריטים אחידים שאינם ניתנים לחיסרון או ליתרון, הרי שגם להם יש כאלו, וכמו לכל דבר בחיים, יש יתרונות וחסרונות. חשבתם שקביעה זו תדלג על בסיס מיטה מעץ מלא? תחשבו שוב.

כל היתרונות בבסיס מיטה מעץ מלא

היתרונות בבסיס מיטה מעץ מלא הן רבות מאוד אך ננסה לבדוק כמה מהם: הן חזקות, יציבות, נוחות, המראה שלהן עשיר מאוד וממלא, הן גדולות ומרשימות ונראות טוב.. המון דברים אפשר לומר על בסיס מיטה מעץ, אך כשנגיע לחסרונות שיש בבסיס זה, ניתן יהיה לראות שלא הכול זהב בהן.

באשר ליציבותן, מיטות מעץ מלא הם במקום הראשון ראו גם כאן https://www.tomitot.co.il/product-category/mizranim. הן לא יזוזו לצדדים כשישבו עליהן, תכונה שקיימת ברוב המיטות לאחר כמה שנים. הן מקובעות מספיק בגלל גודלן, ומכיוון שהן מעץ מלא, הן יציבות מאוד מה שנותן סוג של שקט באשר לטיבן לאורך שנים רבות.

כל החסרונות בבסיס מיטה מעץ מלא

חסרונות הקיימים בבסיס מיטה מעץ מלא הן מעטות מאוד, ולא בהכרח יביאו את הרוצה לרכוש אותן עד כדי ביטול הקניה, אך כדאי יהיה לקחת אותם בחשבון. משקל: תחשבו על ניקיון החדר כשבמרכזו, בסיס מיטה ענקית שאינה זזה בקלות, דבר כזה מגביל מאוד את ההתנהלות סביבה

גם להעבירה ממקום למקום, יהיה דבר שלא תמיד יתאפשר בצורה נורמלית שכן מיטות מעץ מלא הן כבידות נורא ולא עושות חיים נוחים למי שירצה להזיזן. הן מסורבלות נורא ואינן גמישות לתפעול ולו המינימלי ביותר.

בסיס מיטה מעץ מלא, למי זה יתאים?

בסיס מיטה מעץ מלא (ראו בסיס מיטה זוגית), יתאים לכל אחד כמובן, אך בעיקר למקומות בהם יש ילדים רבים, שכאשר הם יקפצו על מיטה כזו וישתוללו בקרבתה ועליה, היא לא תיסדק ותהיה מספיק יציבה כדי להתנהל גם במקום כזה.

ועוד דבר: בסיס למיטות מעץ מלא, הוא דבר יקר יותר ממיטה רגילה, ויהיה על הקונה אותה לדעת לאיזו מטרה הוא רוכש אותה ובשביל מי. מיותר להוציא כסף כה רב על בסיס מיטה מעץ מלא, כאשר מקומה יהיה בבית זמני ולא קבוע.