אחת המצוות המעידות על הקשר העמוק ביותר בין עם ישראל לבורא עולם הינה מצוות תפילין. על פניו ניתן לטעון כי הנחת תפילין הינה מצווה הגוזלת זמן יקר אך אין זה כך כלל. מצוות תפילין היא מתנה של ממש עבור כל יהודי ויהודי. את התפילין מניח כל גבר יהודי מידי בוקר בעת תפילת שחרית והם מקשרים אותו באופן מיידי עם הקב"ה. ישנן הוכחות מדעיות רבות המעידות כי הנחת תפילין מחזקת את ההילה השורה סביב האדם וטוענת אותו באנרגיות רוחניות וגשמיות רבות.

 

הייחודיות של הנחת תפילין

הנחת תפילין היא מצווה אשר מיועדת רק עבור הגברים בישראל אשר מגיעים לגיל מצוות. את התפילין כורכים הן סביב היד והן סביב הראש והם משמשים מעין אנטנות המשדרות אל פנים המוח שם למעשה שוכנת הנשמה שלנו. הם מזרימים אור אל הנשמה ומאפשרים לה לגדול. על פניו נראה כי מדובר בפעולה פיזית בלבד אך למצוות הנחת התפלין ישנה משמעות רוחנית גדולה בהרבה. הנחת התפילין מזרימה אור עליון אל המוח ואל הלב שלנו ומאפשרת התקרבות אל הבורא והנאה מהאור המגיע ממנו. אין ספק כי יום המתחיל באופן כזה הינו יום מוצלח יותר.

הנחת התפילין הינה פעולה פשוטה אשר כל בחור צעיר בגיל 13 לומד לעשות. היא אינה דורשת זמן רב או מיומנות גדולה וכמובן שככל שתתמידו בפעולה היא תהפוך לפשוטה וקלה יותר. אך בנוסף לפשטות ההתמדה גם תאפשר חיבור גדול יותר ויותר עם הקב"ה, התחברות להילה גבוהה ונקייה יותר וטעינה אנרגטית רבה יותר. ההתמדה בהנחת התפילין תגרום לכל יום שלכם להתחיל באופן שקט ושלו יותר ותספק לכם את הכוחות הנפשיים להם אתם זקוקים על מנת להתמודד עם טרדות היום יום הרבות המלוות כל אחד מאיתנו.

 

למידע נוסף הכנסו עכשיו – הרב כמוס עגיב.