אחד התהליכים המורכבים ביותר קשור בחדלות פירעון ומכיוון שמדובר בהליך מורכב וארוך חשוב ביותר לבצע אותו באמצעות גופים שמבינים ויכולים לתת את המענה הבטוח שישים קץ לחובות אחת ולתמיד. 

כאמור, החוק שמדבר על חדלון פרעון מספק כיום יותר ויותר כלים יעילים אך אם מגיעים לזה ללא עורך דין, הסיכויים קלושים לצלוח את התהליך בצורה הנכונה ביותר. 

לכן, במעמד הזה, ההמלצה היא לבחור עורך דין עם הבנה בתחום ובפרט אחד כזה שיש בידו כמה וכמה תעודות והוכחות המעידות כי זה האדם שצריך לבחור במטרה לצאת ממעגל החובות. 

איך בוחרים עורך דין מתחום חדלות הפירעון? 

כאשר בוחרים עורך דין לחדלות פרעון בוחרים אדם שבהחלט יכול להוציא אתכם מתסביך והרדיפה של החובות ובגדול, אחד כזה שבסופו של דבר ישלים ויסייע לצלוח את המעמד הזה ולהיפטר מאיומם של הנושים לרבות המדינה עצמה. 

אז מה קודם למה? כיצד יודעים שזה האדם המתאים ביותר לייצג בכל מענה וכל בעיה? הכלל הראשון הוא לברר מי מעורכי הדין שאתם שמים עליהם את העין או המחשבה יכולים לתת מענה מושלם בדבר. 

האם יש גישה אליהם? האם הם עונים במהירות וישנה נגישות מלאה בין החייבים לבינם? חיפוש אחד קטן במנועי החיפוש וודאי יוכל להוביל כל חייב ישירות אל עורך דין מתאים בתחום אשר יציג המלצות ויהווה אינדיקציה טובה לבחירה ראויה בהחלט. 

למה חשוב לקחת עורך דין לענייני חדלות פרעון? 

בסיכומו של דבר, אם נקלעים למצב של חדלות פירעון, עניין פשיטת הרגל חייב להיות מנוהל על ידי גורמים יודעי דבר. למעשה, הדרך הנכונה ביותר בפרט בליווי המשפטי זה להיעזר בשירותיו של עורך דין על מנת שזה ילווה את החייבים מתחילת ההליך ועד לסופו- הפעם בדרך ובצורה הטובה ביותר. 

אולי יעניין אותך גם בקשת צו פתיחת הליכים