לא סתם בת מצווה חייבת להיות היפה והמרשימה ביותר שיש. ככל שהבת מצווה תהיה יותר יפה כך כלת השמחה תהיה יותר מאושרת וכך ההורים שלה גם יהיו יותר שמחים. יש הרבה מאוד דברים אשר צריך לעשות בכדי שהבת מצווה תהיה מוצלחת כמו למשל בחירת המקום, האוכל שנגיש באירוע ועוד. אך נראה כי אחד הדברים הכי חשובים אשר דורשים מאתנו תשומת לב מרבית זה לבחור שיר כניסה לבת מצווה. השיר הוא גולת הכותרת של הערב ועל כן הבאנו בפניכם מספר אופציות שכדאי לכם לשקול.

אין שיר המדבר יותר על העצמה נשית מאשר השיר הזה של גלי עטרי. לא רק זאת אלא שמדובר על שיר יפהפה הן מבחינת המילים והן מבחינת הלחן ועל כן הוא כל כך מומלץ.

אם תקשיבו לקלאסיקה הזאת של אריק קלפטון אין ספק כי גם אתם תתרגשו מאוד. נכון זה לא שיר חדש אבל זה שיר כל כך עמוק וכל כך יפה שכל אחת יכולה ליהנות ממנו מאוד.

אי אפשר לכתוב היום רשימת שירים ולא משנה למה הרשימה מבלי להזכיר את אריק איינשטין ואיזה שיר מסמל יותר בת מצווה מאשר יש בי אהבה והיא תנצח?

אם כבר אנחנו מזכירים את אריק איינשטין אזי אנחנו צריכים להזכיר מלודיה נוספת ולא פחות יפה והיא כמובן אני ואתה נשנה את העולם. מדובר על שיר עם מילים עוצמתיות אשר מעניקות מסר חשוב מאוד לכלת השמחה ועל כן מומלץ לבחור דווקא בשיר זה.

אין כמו השיר של יהודה פוליקר ולהקת בנזין בכדי לציין אירוע שבו הבת שלכם הופכת מילדה לבוגרת ועל כן זה בחירה של הרבה מאוד אירועי בת מצווה.

גם דני רובס כתב שיר על התחלה חדשה והוא עשה זאת לא פחות יפה מאשר יהודה פוליקר ועל כן גם השיר הזה הוא הצלחה בטוחה.

 

הרעיונות באדיבות אתר http://www.onepro1.co.il/