רעיונות לשיר כניסה לבת מצווה

לא סתם בת מצווה חייבת להיות היפה והמרשימה ביותר שיש. ככל שהבת מצווה תהיה יותר יפה כך כלת השמחה תהיה יותר מאושרת וכך ההורים שלה גם יהיו יותר שמחים. יש הרבה מאוד דברים אשר צריך לעשות בכדי שהבת מצווה תהיה מוצלחת כמו למשל בחירת המקום, האוכל שנגיש באירוע ועוד. אך נראה כי אחד הדברים הכי חשובים אשר דורשים מאתנו תשומת לב מרבית זה לבחור שיר כניסה לבת מצווה. השיר הוא גולת הכותרת של הערב ועל כן הבאנו בפניכם מספר אופציות שכדאי לכם לשקול.

  • מה שאת אוהבת

אין שיר המדבר יותר על העצמה נשית מאשר השיר הזה של גלי עטרי. לא רק זאת אלא שמדובר על שיר יפהפה הן מבחינת המילים והן מבחינת הלחן ועל כן הוא כל כך מומלץ.

  • WONDERFUL TONIGHT

אם תקשיבו לקלאסיקה הזאת של אריק קלפטון אין ספק כי גם אתם תתרגשו מאוד. נכון זה לא שיר חדש אבל זה שיר כל כך עמוק וכל כך יפה שכל אחת יכולה ליהנות ממנו מאוד.

  • יש בי אהבה

אי אפשר לכתוב היום רשימת שירים ולא משנה למה הרשימה מבלי להזכיר את אריק איינשטין ואיזה שיר מסמל יותר בת מצווה מאשר יש בי אהבה והיא תנצח?

  • אני ואתה נשנה את העולם

אם כבר אנחנו מזכירים את אריק איינשטין אזי אנחנו צריכים להזכיר מלודיה נוספת ולא פחות יפה והיא כמובן אני ואתה נשנה את העולם. מדובר על שיר עם מילים עוצמתיות אשר מעניקות מסר חשוב מאוד לכלת השמחה ועל כן מומלץ לבחור דווקא בשיר זה.

  • התחלה חדשה

אין כמו השיר של יהודה פוליקר ולהקת בנזין בכדי לציין אירוע שבו הבת שלכם הופכת מילדה לבוגרת ועל כן זה בחירה של הרבה מאוד אירועי בת מצווה.

  • משהו חדש מתחיל

גם דני רובס כתב שיר על התחלה חדשה והוא עשה זאת לא פחות יפה מאשר יהודה פוליקר ועל כן גם השיר הזה הוא הצלחה בטוחה.

 

הרעיונות באדיבות אתר http://www.onepro1.co.il/

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים