המאמר באדיבות bitumany

הגשם הראשון שמגיע אמור לפגוש אותנו כאשר אנחנו כבר מוכנים ומזומנים והבית שלנו ערוך ומוכן מבחינת ההיערכות לימי הגשמים. הגשם שמגיע לא ממש עושה אבחנה ובכל חור או סדק הוא עשוי לחלחל, לחדור וגם להציף. בגלל שזה עשוי להיות כך, חשוב לתת את הדעת ולדאוג לאיטום של הגגות עוד לפני שהגשם הראשון מגיע. זאת משום שכאשר הגשם כבר כאן, הוא לא ממש מאפשר לבצע את עבודות האיטום. אחרי שהגג כבר רטוב והמים כבר חלחלו אל הסדקים או אל החורים, האיטום לא יצלח.

על כן, דבר ראשון מה שהכי חשוב לזכור זה את העיתוי הנכון אשר בו יש לבצע את האיטום.

מתי מבצעים איטום גגות?

אז לפני שנלמד על ביצוע האיטום ועל הצורה הכי טובה לעשות את זה חשוב לזכור כי הזמן הכי נכון והכי טוב לעשות את האיטום הוא דווקא בעונת הקיץ או מקסימום בתחילת הסתיו. זאת על מנת שהגג יהיה מוכן ומזומן עוד לפני שיגיעו הטפטופים הראשונים.

איך מבצעים איטום גגות?

איטום גגות זה סיפור די מורכב. יש כמה וכמה שיטות שאר בעזרתן ניתן לבצע את האיטום ולהוביל לתוצאות הרצויות. העניין הוא שבכל סוג של גג יש לבחור את האיטום בטכניקה הרצויה כאשר יש להתחשב בכמה וכמה גורמים.

ראשית יש לזכור כי גג שכבר עבר איטום כלשהו לא יהיה תמיד כשיר לאיטום מסוג אחר ויהיה צורך חבור שיטה ספציפית כדי לקבל את התוצאות הרצויות. מעבר לכך יש להתאים את סוג החומר בו יתבצע האיטום בהתאם לסוג המבנה, הצורה שלו וכמובן המיקום בו המבנה נמצא מבחינת המשקעים באזור ומזג האוויר שלו.

איטום נכון יעניק לכם חורף חמים נעים וגם יבש!