אם עוברת עליכם תקופה רעה, יתכן שאתם מרגישים שאחרים מצליחים בעוד אתם משתרכים מאחור. אולי העסק שהקמתם לא מתרומם למרות שאתם משקיעים בו את הנשמה. יתכן שבשל כישוף אתם לא מוצאים זוגיות או שנכנסות מריבות הביתה או חלילה מחלה. כל הדברים הללו יכולים לנבוע מעין רעה, מחסימה או מכישוף שהוטל על ידי אנשים צרי עין או מרושעים ואף מקנאה. למרבה המזל, ישנן דרכים שמאפשרות לבצע הסרת כישופים, כדי להגיע למקום טוב יותר. 

קטורת נגד מזל רע וכישופים

הקטורת שנקראת על שמו של החכם באדם, שלמה המלך, מהווה סגולה חזקה לצורך הסרת כישופים. השימוש בה מקובל מאוד ומסייע נגד מזל רע וקללות שהוטלו על הבית או על בית העסק. הבערת הקטורת בעלת הניחוח הייחודי מכניסה שפע וברכה במקום אנרגיות רעות אשר מעכבות את השפע ואת הטוב. סוגים נוספים של קטורת ידועים בתור סגולה לשפע וכמו מגנט, מושכים את המזל הטוב. 

ג’ג’ה סמרה לביטול עין הרע 

כלי מיסטי זה השואב גם מן הרפואה המסורתית העתיקה. מסייע להשאיר את הדברים הרעים מאחור, לצורך פתיחת דף חדש. כלי זה משמש לצורך טיהור, חיזוק אנרגטי, סילוק עין רעה. אם מחפשים פתרון של הסרת כישופים ביחד עם ביטול עין רעה ופתיחת תקופה טובה וחדשה בחיים – זהו פתרון בדוק. 

שמני הגנה 

עין רעה וקנאה מצד הבריות יכולה להביא לעיכובים, חסימות וכישופים רעים. אם אתם מרגישים כי הטילו בכם כישוף או עין רעה, ניתן למרוח שמני הגנה ייעודיים. בין היתר, ישנם שמנים שחוסמים לשונות רעות ועין רעה, מרחיקים איומים וגישה שלילית מאחרים. במידה ומרגישים שפל רגשי וחוסר ביטחון, ניתן להשתמש בשמנים נוספים, שמחזקים את השלווה הפנימית ומקנים ביטחון. 

 

למידע נוסף על הסרת כישופים היכנסו לאתר של רפואת האמהות שלנו